OTOMOBİLİNİZİN SERVİS RANDEVUSUNU
BİZİM HATIRLATMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

BMW TELESERVICES.

Artık otomobilinizin bakımına yönelik randevuları düşünmenize gerek yok. Sadece arkanıza yaslanın ve rahatınıza bakın. BMW'niz ihtiyacı olan servisleri ve bunlara ne zaman ihtiyaç duyduğunu bilir, servise ilişkin verileri otomatik olarak tercih ettiğiniz Borusan Oto Şubeniz ile paylaşır ve sizinle iletişime geçilir.

Siz de hemen aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak Borusan Oto Şube seçiminizi yapın, otomobilinizin ihtiyaç duyduğu servis sürecini biz yönetelim.

NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

- 0 850 252 10 10 numaralı telefondan BMW İletişim Merkezi’ni arayabilir,
- Otomobilinizin içerisinden ConnectedDrive menüsünde bulunan Yardım Hattı hizmetini başlatabilir,
- www.bmw-connecteddrive.com.tr ‘den My BMW ConnectedDrive'a üye olabilirsiniz.

BMW Teleservices hizmetinden hemen faydalanmak için Yetkili Servis tercihinizi Borusan Oto olarak seçmeniz yeterli.


BMW CONNECTEDDRIVEBMW ConnectedDrive otomobil, sürücü ve dış dünya arasındaki akıllı bağlantıyı temsil eder. BMW TeleServices özelliklerinin kullanımı, opsiyonel donanım olarak ConnectedDrive Hizmeti veya Akıllı Acil Durum Çağrısını seçen BMW ConnectedDrive müşterileri için ücretsizdir.

BMW TELESERVICES HİZMETİNE GENEL BAKIŞ.BMW TeleServices, en üst düzeyde konfor sunan yenilikçi BMW ConnectedDrive hizmetlerinden biridir. Seçtiğiniz Borusan Oto Şubeniz, BMW TeleServices aracılığıyla BMW'den otomobil durumuna ilişkin daha önce yalnızca servis ziyaretinde öğrenilebilen ayrıntılı bilgileri alır. Bu özellik otomobiliniz için kişiselleştirilmiş bir hizmetin yanı sıra, arızalara daha hızlı tepki verilmesini sağlar. Otomatik BMW TeleServices Çağrısı ile BMW'niz servis zamanının geldiğini bildirir. Şartlara Bağlı Servis (CBS) sensörleri sayesinde otomobil servis gerekliliklerini belirler ve servisle ilgili tüm verileri otomatik olarak BMW'ye iletir. Tercih ettiğiniz Borusan Oto Şubesi verileri alır, gerekli servis ve otomobil durumu hakkında bilgilendirilir, gerekirse servis randevusu ayarlamak için sizi arar. Bir arıza veya teknik arıza durumunda yardım almak için BMW Arıza Çağrısını başlatabilirsiniz. BMW TeleServices Batarya Koruma, akünüzü gece ve gündüz sürekli olarak takip eder ve şarj durumunuz belli bir seviyenin altına düşerse sizi bilgilendirir.

BMW TeleServices ile hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenmek için filmimizi izleyin.

Filmi başlat


BMW TELESERVICES AVANTAJLARI.

Bakım Zamanı Hatırlatma Çağrısı.
Aklınızda iş randevuları, doğum günleri, özel görüşmeler gibi birçok randevu olduğunun farkındayız. BMW bir sonraki servis zamanını ve neler yapılması gerektiğini bildiğinden sizi bir de bu randevuyu düşünmekten kurtarır. BMW ConnectedDrive'ın sunduğu Otomatik BMW Teleservices Çağrısı sayesinde bu işlerle artık kişisel olarak ilgilenmenize gerek kalmayacak. Sensörler servis zamanını tespit eder ve bilgileri BMW'ye iletir. Tercih ettiğiniz Borusan Oto Şubesi otomobil verilerinize erişir, otomobille ilgili tüm bilgileri değerlendirir ve hatta randevu için size ulaşır.

Başlıca avantajları
• Servis ihtiyaçlarının otomatik olarak tespit edilmesi
• Servisle ilgili verilerin doğrudan BMW'ye iletilmesi
• Bakım randevularının otomatik olarak tercih ettiğiniz Borusan Oto Şube'niz tarafından hatırlatılması
• En uygun şekilde hazırlanmış ve daha verimli servis randevusu sayesinde daha hızlı ve kısa servis ziyaretleri
• Planlı servis ziyareti sonucunda sürüş keyfine ara vermeden yola devam etmenizi sağlayan ikame otomobil hizmeti
• Servise gelmenize gerek kalmadan otomobilinizi istediğiniz yerden alarak istediğiniz yere bırakabileceğimiz vale hizmeti

Nasıl Çalışır?
Şartlara Bağlı Servis (CBS) sensörleri sıvı düzeylerini (örneğin, motor yağı) ve aşınan bileşenleri (örneğin, fren balataları) sürekli olarak izler. Bir bakım randevusu gerekiyorsa BMW'niz servisle ilgili tüm verileri otomatik olarak BMW'ye iletir. Tercih ettiğiniz Borusan Oto Şubesi gerektiğinde bir randevu ayarlamak için sizi arar. İletilen verilerin doğruluğu sayesinde bakım randevusu için gerekli tüm bileşenler ve parçalar hazırlanabilir.

SSS.


BMW TeleServices hakkında sorularınız mı var? Konuya ilişkin sorularınıza yönelik cevapları burada bulabilirsiniz.


Bu hizmetleri kullanmanın maliyeti nedir?
BMW TeleServices özelliklerinin kullanımı, ConnectedDrive Hizmeti veya Akıllı Acil Durum Çağrısı donanımları bulanan otomobiller için ücretsizdir. Bu durumda, hizmetler otomobile yerleşik SIM kartı aracılığıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanılabilir.
BMW TeleServices hangi BMW otomobillerinde kullanılabilir?
BMW ConnectedDrive Hizmetlerine (SA6AK) veya Akıllı Acil Durum Çağrısına (SA6AC) sahip tüm otomobiller, BMW TeleServices (SA6AE) hizmeti sunar. Ayrıntılı bilgi için lütfen Borusan Oto Borusan Oto Şubenize danışın.
BMW Teleservices Çağrısı hangi Borusan Oto Şubesine gönderilir?
Otomobiliniz verileri BMW'ye gönderir. Tercih ettiğiniz Borusan Oto Şubesi bu bilgilere erişebilir.
Otomobilimin tercih edilen Borusan Oto Şubesini değiştirebilir miyim?
Borusan Oto Şubenizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Örneğin taşındıysanız ve verilerinizin başka bir Borusan Oto Şubesine gönderilmesini istiyorsanız, lütfen ConnectedDrive Yardım Hattını veya BMW İletişim Merkezini kullanın.
İkinci el otomobilimde BMW TeleServices'a erişilmesini nasıl sağlarım ve bu konuda Borusan Oto Şubemi nasıl bilgilendiririm?
BMW TeleServices otomobilde etkinleştirilmeli ve tercih ettiğiniz Borusan Oto Borusan Oto Şubesine yönlendirilmelidir. Daha fazla bilgi için lütfen güvendiğiniz Borusan Oto Şubesi ile iletişime geçin.
Otomobilimde BMW TeleServices hizmetlerinin aktif olup/olmadığını nasıl öğrenebilirim?
iDrive menüsünden ConnectedDrive Yardım Hattını veya BMW İletişim Merkezini arayarak hizmetlerin aktif olup/olmadığı hakkında bilgi alabilir.
Otomobilimi satarken neye dikkat etmeliyim?
Satın alan kişiyi BMW TeleServices işlevi hakkında bilgilendirmelisiniz. Ayrıca, alıcıyı tercih ettiği Borusan Oto Şubesini seçmek üzere yönlendirme yapabilirsiniz.
BMW TeleServices otomobilde nasıl etkinleştirilir?
Teslimat sırasında imzaladığınız form ile otomobilinizin BMW TeleServices Hizmeti etkinleştirilir. Bu konuda herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Borusan Oto Şubeniz ile iletişim kurun.
BMW TeleServices otomobilde nasıl devre dışı bırakılır?
BMW TeleServices istediğiniz zaman devre dışı bırakılabilir. BMW TeleServices yalnızca tüm otomobil bağlantısı tamamen devre dışı bırakıldığında kapatılabilir. Bu, otomobile takılı SIM kartın da devre dışı bırakıldığı anlamına gelir. Bunun sonucunda otomobilin acil durum çağrısı da artık aktif değildir. Devre dışı bırakma hakkında daha fazla bilgi için lütfen Borusan Oto Şubenizle iletişim kurun.