BMW Şartlara Bağlı Servis (CBS) | Borusan Oto

BMW Premium Selection

24 Aylık BMW Premium Selection Garantisi.

Otomobilinizi teslim aldığınız gün başlayan ve 24 ay boyunca devam eden BMW Premium Selection garantisinin sağladığı tüm avantajlardan güvenle yararlanabilirsiniz. BMW Premium Selection garantisi aracınızın değerinin her zaman benzerlerinden yüksek olmasını sağlayacaktır. Çünkü yanlızca BMW Premium Selection araçlar için sunulan 2 yıllık garanti otomobile kayıtlı bir hizmet olup, aracın satılması halinde tüm hakları yeni alıcıya devrolur.

24 Saat Yol Yardımı.

Bir yıl boyunca, 24 saat yol yardım ile kaza, arıza ya da hırsızlık hallerinde sunulan geniş kapsamlı yardım hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 Gün - 500 km Değişim Garantisi.

Çok uzak bir ihtimal olmasına rağmen BMW'niz beklentilerinizi karşılamazsa size bir takas seçeneği de sunmaktayız (Leasing yoluyla satılan araçlar hariç). 7 gün veya 500 km'lik kullanımlarınız için geçerli olan bu hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için BMW yetkili satıcınıza danışabilirsiniz.

Finansman Kolaylığı.

BMW Premium Selection otomobiller için çeşitli bankalar ile yaptığımız anlaşmalar ile size özel banka kredisi olanakları sunuyoruz.

Garanti Edilen Takas Teklifi.

Bir BMW Premium Selection otomobili alacağınız zaman eski otomobiliniz için de çok avantajlı takas imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Test Sürüşü.

BMW Premium Selection otomobilleri ile test sürüşü yapmak için randevu alabilirsiniz.

Onaylı Servis Geçmişi.

Daha once otomobilinizle ilgil servisimizde yapılan tüm işlemler kayıt altında tutulur ve dileğiniz zaman yetkili servisinizden bilgi alabilirsiniz.

360 Derece Teknik ve Optik Kontrol.

360 derece teknik ve optik kontrollerle otomobilinizin servisimizde en ince detayına kadar kontrol edilmesinin rahatlığını yaşayın.