TÜM DUYURULAR

Borusan Oto, KKTC’nin En Prestijli Showroomunu Açtı!


Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye ile birlikte Kıbrıs’ta da başarıyla sürdüren Borusan Oto, ARCH Concept olarak adlandırılan Jaguar Land Rover showroom ve servis konseptini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşıdı. 2,5 milyon TL yatırımla 4 aylık sürede tamamlanan tesis düzenlenen törenle hizmete girdi. Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, açılış töreninde yaptığı konuşmada, “ARCH Concept showroom içeri girildiği andan itibaren gerçek lüksün hissedileceği bir tesis. Özel lounge alanı, araç teslim alanı, JLR Approved sergi alanları, aksesuar ve butik standlarıyla KKTC’nin en prestijli tesisini açtık” dedi.

Jaguar ve Land Rover markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye ile birlikte Kıbrıs’ta da başarıyla sürdüren Borusan Oto, 2017 yılı hedefleri doğrultusunda showroom yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Borusan Oto, ARCH Concept olarak adlandırılan Jaguar Land Rover showroom ve servis konseptini, Türkiye’den sonra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşıdı. 2017 Ocak ayında inşaatına başlanan Jaguar Land Rover showroomu, 2,5 milyon TL yatırımla 4 aylık bir sürede tamamlanarak KKTC’nin en prestijli showroomu oldu. Kıbrıs’ın potansiyeline inandıklarını belirten Borusan Oto Genel Müdürü Uğur Sakarya, açılış töreninde yaptığı konuşmada, “KKTC Premium SUV segmentinin yıllardır tartışmasız lideriyiz. 2016 yılında ilk defa 100 adet satış barajını aştık. KKTC halkının markalarımıza gösterdiği ilgiye karşılık Jaguar Land Rover’ın tüm dünyada geçiş yaptığı, yeni ARCH konseptini burada da hayata geçirdik. ARCH Concept showroom içeri girildiği andan itibaren gerçek lüksün hissedileceği bir tesis. Özel lounge alanı, araç teslim alanı, aksesuar ve butik standlarıyla KKTC’nin en prestijli tesisini açmış olduk” dedi.

Borusan Oto’nun KKTC’de hayata geçirdiği Jaguar Land Rover ARCH Concept Showroom açılışı bir lansmana da sahne oldu. Baştan aşağıya etkileyici bir tasarımla yenilenen Yeni Discovery, KKTC’de ilk kez lanse edildi.

Foto Galeri

Foto Galeri Foto Galeri Foto Galeri Foto Galeri Foto Galeri Foto Galeri Foto Galeri Foto Galeri