Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş. ve Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş. ve Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 250 67 76 no’lu Borusan Oto İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
TÜM DUYURULAR

OLAĞANÜSTÜ BİR FORM.

Yeni BMW 5 Serisi.

Yeni standartlar belirlemeyi kendine görev edinen BMW 5 Serisi, iş amaçlı modern sedan konseptini somut şekilde hayata geçirir. Dinamik ve şık görünümü sayesinde, kendi sınıfındaki otomobillerden beklenen estetik ve sportif tasarımı son teknoloji ile bir araya getirerek, sürüş keyfini ikna edici bir şekilde karşılar.

Yeni BMW 5 Serisi, hareketsiz haldeyken bile güçlü bir görüntüye sahiptir. Serinin yedinci neslinde, Böbrek Izgaraları ve farlar birbiriyle ilk kez doğrudan bağlantılıdır. Arkaya doğru eğimli alçak tavan çizgisi, kaslı gövdeye coupé benzeri, şık bir siluet kazandırır. Ayrıca, gövdenin geniş arka kısımı, Yeni BMW 5 Serisi'nin yüksek performans kapasitesini vurgular.

Seçkin malzemelerin titiz bir hassasiyetle işlendiği kaliteli kaplama, iç tasarımın premium ortamını pekiştirir. Yeni BMW 5 Serisi, tüm koltuklardaki üst düzey konforuyla, aynı zamanda bir uzun mesafe otomobili olduğunu vurgular.

BİLGİ FORMU