HİZMETLERİMİZ | Borusan Oto

Online Servis Randevusu

Randevunuzu internetten alın, servisiniz için zaman kazanın.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Orijinal
BMW Parçaları

Alanında uzman teknisyenlerimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımızla servislerimizde sadece orijinal BMW parçaları kullanır, hiçbir zaman orijinal BMW kalitesinden taviz vermeyiz.

Vale
Hizmeti

Servisiniz için otomobilinizi valeyle istediğiniz yerden alır, işlemler bittiğinde istediğiniz adrese teslim ederiz.

İkame Otomobil
Hizmeti

Otomobilinizi servise bıraktığınızda, kısa süreliğine de olsa otomobilsiz kalmamanız için size ikame araç tahsis ederiz. Böylece hiçbir zaman sürüş keyfinizden ödün vermezsiniz. İkame otomobil uygunluğu için Borusan Oto Yetkili Servisi’niz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • HIZLI SERVİS (PIT STOP)

  Bakım işlemlerinde randevu almanıza gerek kalmadan otomobilinizi servise getirebilir, işlemleriniz 3 saatte uzman ekiplerimiz tarafından tamamlandıktan sonra teslim alabilirsiniz.

 • SERVİS SADAKAT PROGRAMI

  %20’ye varan servis avantajları, kapsamı ve ödeme tabloları hakkında detaylı bilgiye sadakat programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

 • LASTİK HİZMETİ

  Borusan Oto'nun lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır.

 • OTO KUAFÖR

  Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri detaylı iç ve dış temizlik, döşeme ve halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren oto kuaför hizmetimiz, otomobilinizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, otomobilinizin ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

 • YOL YARDIM

  Otomobilinizde yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumunda Borusan Oto Acil Servis, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. 444 22 99 Yol Yardım Hattı'nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyacınıza göre otomobilinize bulunduğu yerde müdahale edecek ya da otomobilinizin en yakın yetkili servise çekilmesini sağlayacaktır.

 • UZATILMIŞ GARANTİ

  Servis belgesinde belirtilen koşullara tabi olarak sağlanan ve önceden belirtilen istisnalar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsayan Uzatılmış Garanti Paketi sunulmaktadır. Uzatılmış Garanti hakkında bilgi almak için Borusan Oto şubeleri ile temasa geçebilirsiniz.