TÜM KAMPANYALAR

BORUSAN OTOMOTİV PREMIUM KİRALAMA FARKI İLE
ŞİMDİ YENİ HAYALLER KURMA ZAMANI.

Rent●Ease ile Bireysel Kiralama Borusan Oto'da.

Hayallerinize şimdi çok daha yakınsınız. Rent●Ease* ile belirli BMW ve MINI modellerinin anahtar teslim liste fiyatının sadece bir kısmını kredi kartınıza 9 taksit ile ödeyerek, sahip olmak istediğiniz sıfır kilometre otomobili kiralayabilirsiniz.

Hem bireylere hem kurumlara sunulan bu kampanya dahilinde; otomobilinizin anahtar teslim liste fiyatının bir bölümünü kredi kartınızdan ödeyerek 12 ay boyunca kiralama yapabilirsiniz. Üstelik otomobilinizi isteklerinize göre kişiselleştirerek BMW ve MINI Yetkili Satıcıları’ndan teslim alabilir; sigorta, vergi, kasko, bakım-onarım ve benzeri giderlerden etkilenmeden, değer kaybı ve ikinci el stresi yaşamadan otomobilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Rent●Ease ile operasyonel kiralama hakkında ayrıntılı bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları' nı ziyaret edebilir, 0850 252 44 44 numaralı Premium Kiralama İletişim Merkezi'yle iletişime geçebilir ya da başvuru formunu doldurabilirsiniz.

KİRALAMAK İÇİN TIKLAYIN
*BMW 118i, 218i Active Tourer, 316i, 320d, 320d xDrive, 320i ED, 520i, 520d, 525d xDrive, X1 sDrive16i, X3 sDrive20i, X5 xDrive25d ve MINI Cooper D, MINI Cooper 5 Kapı, MINI Cooper S Countryman ALL4 (araç donanımı ve aksesuar seçimi hariçtir). Kampanya dahilindeki teklifler; geçerli BMW ve MINI model otomobillerin (KDV, ÖTV ve tescil masrafları dahil) anahtar teslim liste fiyatı üzerinden güncel kur ile hesaplanmaktadır. Kampanya 12 ay süreli 10000 km/yıl kiralamalarda geçerlidir. Kira bedeli ve istenecek peşin teminat, modele, yıllık kilometre seçeneğine, araç donanımına ve objektif faktörlere göre değişiklik gösterecektir. Ödemeler, kiracının kredi kartıyla, peşin ya da vade farksız 9 ay taksitle yapılabilir. 9 taksit imkanı belirli kredi kartlarında geçerlidir. Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. ilandaki şartları dilediği zaman değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.