TÜM KAMPANYALAR

16 EKİM – 28 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA ORİJİNAL MINI KIŞ JANT VE LASTİK SETLERİNDE %40’A VARAN İNDİRİM.

16 Ekim – 28 Şubat tarihleri arasında orijinal MINI kış jant ve lastik setlerinde %40’a varan fiyat avantajından yararlanmak için sizi, Borusan Oto Şubeleri’ne bekliyoruz.

İlgilendiğiniz setin üzerine tıklayarak servis randevu formunu doldurabilirsiniz.

ORİJİNAL MINI KIŞ JANT VE LASTİK SETLERİ 2017/2018.

Kış lastiği kullanmanız için yolların karlı olması gerekmez. Sıcaklık 7 ºC’nin altına düştüğünde yaz lastiklerinin malzemesi sertleşir ve bu durum yol tutuşunun azalmasına neden olur. Ayrıca yaz lastikleri kış şartlarında kullanıldıklarında daha çabuk yıpranır ve ömürleri yaklaşık %40 oranında kısalır.

Kış lastikleri ise 7 ºC’nin altında kuru, ıslak veya buzlu yollarda çok daha kısa duruş mesafesi sağlayarak güvenliğinizi artırır. Kullandığınız jantların lastiklerinizle uyumlu olması da çok önemlidir.
ORİJİNAL MINI KIŞ LASTİKLERİNİ TERCİH ETMEK İÇİN İYİ SEBEPLERİNİZ VAR:
İndirim avantajları 16 Ekim – 28 Şubat tarihleri arasında ve sadece belirtilen MINI kış jant-lastik setleri için ve kampanyaya katılmayı tercih eden Borusan Oto Şubeleri'nde geçerlidir. Kampanya kapsamında kullanılan jant-lastik çeşitleri her zaman için değiştirilebilir. Kampanya diğer avantaj ve indirimlerle birleştirilmez. Kampanya kapsamındaki jant-lastik setleri stoklarla sınırlıdır.