TÜM KAMPANYALAR

BMW Premium Selection Onaylı Kullanılmış Otomobiller, 12 ay vade %0 Faiz Fırsatıyla.

30 Haziran 2018 tarihine kadar Borusan Oto Şubeleri'ne gelin, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobillere 40.000 TL 12 ay %0 faiz imkanı ile sahip olun.

Kredi Tutarı Vade Faiz Aylık Taksit
40.000 TL 12 Ay 0.00% 3,333 TL
*Ticari satışlar için tablo değişkenlik gösterebilir.İkinci El otomobilleri incelemek için tıklayın.

BMW Premium Selection ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

İlgili kredi tutarları, gerçek kişiler için yeni kanunla gelen düzenlemeye gore oluşacak yasal sınırlar dikkate alınarak değerlendirmeye alınabilecektir. “Nihai fatura değeri 50.000 TL’yi aşan otomobiller için kredi tutarının otomobilin değerine olan oranı- bedelin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’nin üzerinde olan kısım için ise % 50’ yi aşamaz.” İkinci el binek araçlarda taşıtın değerinin tespitinde kasko değeri esas alınır.
Kampanya sadece yetkili satıcıların perakende kredili satışları için 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanılmış oto katkı paylı kampanya işlemleri Borusan Otomotiv Premium kanalıyla kullandırılacak krediler için geçerlidir. Kampanya TEB Cetelem aracılığıyla kullandırılacak işlemlerde geçerlidir.
Borusan Otomotiv Premium kampanya koşulları Borusan Otomotiv Kullanılmış Oto Haziran ayı sirkülerinde belirtilen otomobiller ve uygulama esasları kapsamında geçerlidir.
Kampanya şartları dışında talep edilen kredi tutarlarında Borusan Otomotiv Premium iş ortaklarının baz faiz oranları geçerli olacaktır.
Kampanya koşulları kapsamında kullandırılan kredilere ilişkin yetkili satıcıların katkı payı ödemesi ile ilgili olarak finans kuruluşu ile yürütmesi gereken herhangi bir borç, alacak işlemi yoktur.