Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş. ve Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş. ve Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 250 67 76 no’lu Borusan Oto İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
TÜM KAMPANYALAR

ONA İYİ BAKIM.

30 Nisan’a kadar Borusan Oto Şubeleri'ne gelin, 3-5 yaş arası araçlarda parça ve işçilikte %20, 5 yaş ve üzeri araçlarda %30 servis indiriminden yararlanın. Üstelik 600 TL ve üzeri harcamalarınızda 100 TL değerinde Shell yakıt hediye.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU


Kampanya 21 Mart -30 Nisan 2018 tarihleri arasında ve tüm Borusan Oto Şubeleri'nde geçerli olacaktır. Kampanya sadece G 310 R modellerini kapsamakta olup; kredi kartı ile ödeme araç bedelinin sadece max.15.000-TL'lik kısmı ile sınırlı olacaktır .Kampanya dışında araç bedelinin geri kalan tutarı için kredi kartı uygulaması geçerli olmayacaktır. Ticari kartlar, kredi kartına taksitlendirme kampanyasına dahil değildir. Detaylı bilgi almak için formu doldurunuz. Borusan Otomotiv kampanya şartlarında her zaman için değişiklik yapma hakkını saklı tutar.