Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:

Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş. ve Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin BORUSAN OTO SERVİS VE TİC.A.Ş. ve Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm.

Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 250 67 76 no’lu Borusan Oto İletişim Merkezi’mize iletebilirsiniz.
TÜM KAMPANYALAR

HER YAŞI AYRI GÜZEL.

SHELL'DEN 100 TL DEĞERİNDE YAKIT HEDİYE.

30 Nisan'a kadar Borusan Oto Şubeleri'ne gelin. Mekanik ve bakım işlemlerinde, 3-5 yaş aralığındaki otomobiller için %20, 5 yaş ve üzeri otomobiller için ise %30 servis indiriminden yararlanın. Üstelik 600 TL ve üzeri harcamalarınızda 100 TL değerinde Dynaflex teknolojisiyle geliştirilmiş yeni Shell yakıtları hediye.

Katılım koşulları için tıklayınız.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU


Kampanya kapsamında 1 Nisan – 30 Nisan 2018 tarihlerinde, 3 yaş ve üzeri (01.04.2015 ve daha öncesi trafiğe çıkışlı) BMW otomobillerin Borusan Oto Şubeleri'nde tek seferde 600 TL ve üzeri tutarda mekanik ve bakım işlemi gerçekleştirilmesi karşılığında yakıt hediyesine hak kazanılır. Kasko üzerinden yapılan kaporta işlemleri ve garanti işlemleri kapsam dışıdır. Yakıt Hediyesi Kampanyasına katılmak için “SHELL” yazıp 1’er boşluk bırakarak, Shell ClubSmart Kart numarası ile kampanya kodu tüm operatörler için 2313’e SMS ile en geç 16 Mayıs 2018 saat 23:59’a kadar gönderilmelidir. Başarılı katılım sonucunda 100 TL değerinde yakıta karşılık gelen 10.000 Smart Puan 21 Mayıs 2018 günü yüklenecektir. Sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcama işlemi sırasında ön saha personeline bilgi verilmesi ve en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Yüklenen Smart puanların son kullanım tarihi 21 Haziran 2018 olup, kullanılmayan puanlar 22 Haziran 2018 tarihinde silinecektir. Her Shell ClubSmart Kart, cep telefonu veya şifre ile kampanyadan yalnız 1 kez faydalanılabilir. Shell Ticari Kartlar ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler ile Extra Card sahipleri kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir. Servis indirimi için ise asgari satın alım limiti mevcut olmayıp; indirim kampanyası kapsamına hasar onarımı ve lastik işlemleri dahil değildir. İndirim kampanyası diğer özel indirim ve avantajlarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Borusan Otomotiv ve Shell ‘de saklıdır. Detaylı bilgi için www.bmw.com.tr ve Shell.com.tr.