BMW Şartlara Bağlı Servis (CBS) | Borusan Oto

MINI Next

Genel Bakış

MINI Next/Onaylı Kullanılmış Otomobiller 5 yaşını aşmamış, 120.000 km'yi geçmemiş ve en yüksek beklentileri bile karşılaması garantili olan otomobillerdir. İşte bu nedenle MINI Next, sadece özel olarak belirlenmiş olan 72 nokta kontrolleri yapılmış ürün standardının her birini karşılayan otomobiller arasından seçilir.

24 Aylık MINI Next Garantisi

Otomobilinizi teslim aldığınız gün başlayan ve 24 ay boyunca devam eden MINI Next garantisinin sağladığı tüm avantajlardan güvenle yararlanabilirsiniz. MINI Next garantisi aracınızın değerinin her zaman benzerlerinden yüksek olmasını sağlayacaktır. Çünkü yanlızca MINI Next araçlar için sunulan 2 yıllık garanti otomobile kayıtlı bir hizmet olup, aracın satılması halinde tüm hakları yeni alıcıya devrolur.

360 Derece Teknik ve Optik Kontrol

360 derece teknik ve optik kontrollerle otomobilinizin servisimizde en ince detayına kadar kontrol edilmesinin rahatlığını yaşayın.

Finansman Kolaylığı

MINI NEXT otomobiller için çeşitli bankalar ile yaptığımız anlaşmalar ile size özel banka kredisi olanakları sunuyoruz.

Onaylı Servis Geçmişi

Daha once otomobilinizle ilgili servisimizde yapılan tüm işlemler kayıt altında tutulur ve dileğiniz zaman yetkili servisinizden bilgi alabilirsiniz.

7 Gün - 500 KM Değişim Garantisi

Çok uzak bir ihtimal olmasına rağmen MINI'niz beklentilerinizi karşılamazsa size bir takas seçeneği de sunmaktayız (Leasing yoluyla satılan araçlar hariç). 7 gün veya 500 km'lik kullanımlarınız için geçerli olan bu hizmetimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için MINI yetkili satınıza danışabilirsiniz.

24 Saat Yol Yardımı

Bir yıl boyunca, 24 saat yol yardım ile kaza, arıza ya da hırsızlık hallerinde sunulan geniş kapsamlı yardım hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Test Sürüşü

MINI NEXT otomobilleri ile test sürüşü yapmak için randevu alabilirsiniz.

Garanti Edilen Takas Teklifi

Bir MINI NEXT otomobili alacağınız zaman eski otomobiliniz için de çok avantajlı takas imkanlarından yararlanabilirsiniz.