SERVİS NOKTALARIMIZ | Borusan Oto SERVİS NOKTALARIMIZ | Borusan Oto

Dolmabahçe
BMW ve MINI Yetkili Satış Noktası

Futbolseverler için Vodafone Arena'nın hemen yukarısında, alışveriş severler için Nişantaşı'ndan Beşiktaş'a inerken, Beyoğlu'nu sevenler için Taksim'den Ortaköy'e geçerken... Borusan Oto Dolmabahçe'de, şehrin kalbinde. Süzer Plaza'nın giriş katında 2.200 m2'lik bir alanda yer alan Borusan Oto Dolmabahçe 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Benzeri olmayan şık ve yalın mimarisiyle bir sanat galerisini andıran Borusan Oto Dolmabahçe, sık sık moda, teknoloji, sanat ve kültür etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Showroomda yer alan Café Passage ise, misafirlerini dünya mutfağından enfes lezzetlerle buluşturmaktadır.  BMW, MINI markalarının satışını gerçekleştiren Borusan Oto Dolmabahçe'de en uygun finansman seçeneklerine ulaşılması imkânı sunulan Borusan Otomotiv Premium ile Onaylı Kullanılmış Otomobil BMW Premium Selection hizmetleri de sunulmaktadır.

 

BMW, MINI markalarının satışını gerçekleştiren Borusan Oto Dolmabahçe'de en uygun finansman seçeneklerine ulaşılması imkânı sunulan Borusan Otomotiv Premium ile Onaylı Kullanılmış Otomobil BMW Premium Selection hizmetleri de sunulmaktadır.

Önemli Bilgilendirme: Borusan Otomotiv Premium, Borusan Otomotiv grup şirketleri arasında yer almakla birlikte, BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının Distribütörü ya da Yetkili Satıcısı olmadığı gibi bir sigorta şirketi ya da aracısı da değildir. Borusan Otomotiv Premium, Distribütör şirketlerin Yetkili Satıcılarından otomobil alımı yapan tüketicilere, kredi sağlayıcı kuruluşlarca kullandırılacak krediler bakımından finansal çözüm danışmanlığı, destek hizmet ve pazarlama hizmeti sunmakta olan bağımsız bir hizmet platformu olup; Borusan Otomotiv grubundaki seçkin marka otomobillerle ilgili olarak müşterilerin sigorta ürün talepleri bakımından, anlaşmalı olduğu sigorta aracısı kuruluşça sunulacak poliçe teklifleri için müşterinin ilgili aracı kuruluşa erişimini kolaylaştırmak amacıyla olanak da sağlamaktadır. Halihazırda anlaşmalı bankalar, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu, TEB Finansman A.Ş.’dir. Belirtilen bankalarla ve finans kuruluşuyla anlaşması olan yetkili satıcılardaki Borusan Otomotiv Premium hizmet noktaları listesi için şu linke tıklayınız.
Dolmabahçe
BMW ve MINI Yetkili Satış Noktası
Askerocağı Cad. No:6 Süzer Plaza 34367 Şişli / İstanbul
ÇALIŞMA SAATLERİ
PAZARTESİ
CUMA
AÇILIŞ
KAPANIŞ
AÇILIŞ
KAPANIŞ
08:00
19:00
08:00
19:00
CUMARTESİ
PAZAR
AÇILIŞ
KAPANIŞ
AÇILIŞ
KAPANIŞ
10:00
17:00
10:00
17:00
 
SATIŞ DANIŞMANLARI
SATIŞ DANIŞMANLARI E-MAIL TELEFON NUMARASI BMW MINI
bahar.bakir@borusanoto.com 0 212 377 00 30
kubilay.alaca@borusanoto.com 0 212 377 00 36
Nazlı Deniz Gül deniz.gul@borusanoto.com
deniz.gul@borusanoto.com 0 212 377 00 42
SATILAN MARKALAR