Servis Sadakat Programları | Borusan Oto

Servis Sadakat Programları

Üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi servis devamlılık programımız ile birleştiriyoruz. 2 yaşını doldurmuş BMW otomobilleriniz için JOY Card, MINI otomobilleriniz için FUN Card, BMW motosikletleriniz için RIDE Card, Land Rover araçlarınız için Go Card ile servis hizmetlerimizde değişen oranlarda servis devamlılık indirim imkânı sağlanmaktadır.

Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz otomobiliniz / motosikletinizin model yılına göre değişen oranlarda daha az ödeme yaparsınız.

BMW JOY CARD
JOY Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 19 aylık süre için geçerli olacaktır. Başvuru tarihinizden itibaren 19 aylık süre içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, JOY Card avantajlarından 19 ay daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. 19 aylık süre içinde kullanım olmadığı takdirde JOY Card'ınız yenilenmeyecektir.
Otomobilinizin Yaşı: JOY Card üyeliğini başlatmak için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani otomobilinizin yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir.
Otomobilinizin Yaşı = ( JOY Card başvuru tarihi - Otomobilinizin tescil tarihi ) / 360.


Kullanım Süresi: JOY Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her 19 ayda bir yenilenir. Devamlılık kriteri, otomobilinizin 19 aylık süre içerisinde en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 19 aylık süre içerisinde kullanım olmadığı takdirde JOY Card’ınız yenilenmeyecektir.Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.
LAND ROVER GO CARD
GO Card, 2 yaşını doldurmuş* Land Rover araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlar. Kazanılan indirim oranları aracınızın model yılına göre değişiklik göstermektedir.


*GO Card avantajlarından yararlanabilmeniz için aracınızın tescil tarihinden GO Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir.


Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde aracınızın en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.
MINI FUN CARD
FUN Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 19 aylık süre için geçerli olacaktır. Başvuru tarihinizden itibaren 19 aylık süre içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, FUN Card avantajlarından 19 ay daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. 19 aylık süre içinde kullanım olmadığı takdirde FUN Card'ınız yenilenmeyecektir.
Otomobilinizin Yaşı: FUN Card üyeliğini başlatmak için otomobilinizin tescil tarihinden FUN Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani otomobilinizin yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir.
Otomobilinizin Yaşı = ( FUN Card başvuru tarihi - Otomobilinizin tescil tarihi ) / 360.


Kullanım Süresi: FUN Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her 19 ayda bir yenilenir. Devamlılık kriteri, otomobilinizin 19 aylık süre içerisinde en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 19 aylık süre içerisinde kullanım olmadığı takdirde FUN Card’ınız yenilenmeyecektir. Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.
BMW MOTORRAD RIDE CARD
Kazanılan indirim oranları hem BMW motosikletinizin model yılına hem de Borusan Oto servis noktalarını ziyaret etme devamlılığına göre değişiklik göstermektedir. İndirim oranları işçilik için %15’e ve parça için %20'ye kadar çıkabilmektedir.


Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde motosikletinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.