Servis Sadakat Programları | Borusan Oto

Servis Sadakat Programları

Üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi servis devamlılık programımız ile birleştiriyoruz. 2 yaşını doldurmuş BMW otomobilleriniz için JOY Card, MINI otomobilleriniz için FUN Card, BMW motosikletleriniz için RIDE Card, Land Rover araçlarınız için Go Card ile servis hizmetlerimizde değişen oranlarda servis devamlılık indirim imkânı sağlanmaktadır.

Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz otomobiliniz / motosikletinizin model yılına göre değişen oranlarda daha az ödeme yaparsınız.

BMW JOY CARD
JOY Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. JOY Card, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlamaktadır.

*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir.


Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde otomobilinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.
LAND ROVER GO CARD
GO Card, 2 yaşını doldurmuş* Land Rover araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlar. Kazanılan indirim oranları aracınızın model yılına göre değişiklik göstermektedir.


*GO Card avantajlarından yararlanabilmeniz için aracınızın tescil tarihinden GO Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir.


Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde aracınızın en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.
MINI FUN CARD
FUN Card, 2 yaşını doldurmuş* MINI otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.


*FUN Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden FUN Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir.


Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde otomobilinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.
BMW MOTORRAD RIDE CARD
Kazanılan indirim oranları hem BMW motosikletinizin model yılına hem de Borusan Oto servis noktalarını ziyaret etme devamlılığına göre değişiklik göstermektedir. İndirim oranları işçilik için %15’e ve parça için %20'ye kadar çıkabilmektedir.


Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde motosikletinizin en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.