BEDENİ MACERACI RUHU ELEKTRİKLİ.
YENİ BMW iX3.

Yeni BMW iX3 emisyonsuz sürüşü yeniden tanımlıyor. BMW eDrive teknolojisinin yüksek performansı ve verimliliğiyle, 460 km menzil sunan Tamamen Elektrikli Yeni BMW iX3, kaçırılmayacak 220.000 TL'ye %0,99 faiz oranı avantajı, 50.000 TL’ye varan takas desteği fırsatı ve diğer esnek ödeme seçenekleri ile Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

Detaylı Bilgi

GÖZ ALICI.
YENİ BMW 2 SERİSİ GRAN COUPÉ.

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, kompakt sınıfa cesur bir karaktere sahip yepyeni bir otorite kazandırıyor. Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, şimdi kaçırılmayacak 160.000 TL'ye %0 faiz oranı avantajı, 25.000 TL'ye varan takas desteği ve 3. Yaş Borusan Oto Özel Garantisi ile Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

Detaylı Bilgi

BMW 1 SERİSİ.
GÜNEŞİN İZİNDE, HEYECAN PEŞİNDE.

BMW 1 Serisi, hayranlık dolu bakışları üzerinde toplamaya hazır. Modern tasarım dili ile daha ilk bakışta ayırt edilen BMW 1 Serisi, 160.000 TL'ye 24 ay, %0 faiz oranı avantajı ve 25.000 TL'ye varan takas desteği fırsatı ile Borusan Oto Şubelerinde sizleri bekliyor.

Detaylı Bilgi

CESARETİNİ GÖSTER.
BMW X2.

Tamamen benzersiz ve son derece ayrıcalıklı BMW X2 daha ilk bakışta sportif iddiasını açıkça vurgular. Güçlü atletik özellikleri sayesinde, bu sınıfta rakipsiz dinamik özellikler ve çevik bir performans sunan BMW X2, 200.000 TL'ye %0 faiz oranı avantajı ve 50.000 TL'ye varan takas desteği fırsatıyla Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

Detaylı Bilgi

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.