Tüm LAND ROVER Modelleri

Land Rover Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Online servis randevu talebinizi servis danışmanlarımıza iletmek için randevu formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Online Servis Randevusu
Land Rover Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon Hizmeti

Borusan Oto olarak hizmet verdiğimiz tüm noktalarda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı birinci önceliğimiz. Şubel eri mizde tüm tedbirleri eksiksiz uygulayarak, riskleri en aza indirmek için, yeni standartları titizlikle hayata geçirirken, sağlık hizmetlerinde 25 yılı aşkın deneyim ve bilgi bir iki me sahip Acıbadem uzmanlığından danışmanlık hizmeti alıyoruz.

Detaylı Bilgi
Land Rover Servis Hizmetleri ve Servis Fırsatları

Land Rover Servis Hizmetleri ve Servis Fırsatları

Aracınızın ne olursa olsun, her koşulda en iyi şekilde bakılacağı Borusan Oto Land Rover Servislerinde müşteri kabul, araç kabul, bakım onarım ve araç teslimat süreçlerinin tümünde Land Rover kullanıcıları için özenle tasarlanmış süreci deneyimleyebilirsiniz.

Servis Hizmetlerimiz

Borusan Oto Yetkili Servis Noktaları, profesyonel bilgi ve deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızda.

Servis Fırsatları
Kullanılmış Otomobiller

Kullanılmış Otomobiller

Onaylı Kullanılmış Land Rover’ınızın ilk günkü gibi orijinal, yenilenmiş ve kusursuz durumda teslim edildiğini güvence eden Land Rover Approved programı, yeni bir araç seviyesinde kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetinden yararlanmanız amacıyla tasarlanmıştır.

Kullanılmış Otomobiller
Land Rover Yol Yardım Hattı

Land Rover Yol Yardım Hattı

Land Rover Yol Yardım programında, otomobilinizin arıza sonucu çalışmaz hale gelmesi durumunda 0850 755 0 557 numaralı Land Rover Yol Yardım telefonlarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

444 22 99
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.