BMW Bakım İşlemleri

BMW'nizin özel bir kontrole, servise ihtiyacı olduğunda deneyimli BMW servis uzmanlarımız otomobilinizi en iyi tanıyan kişiler olarak size her zaman uzman bir hizmet sunarlar. BMW Servisi, yenilikçi arıza tespiti ve programlama teknolojileriyle en üst düzeyde sürüş keyfini sunmak için BMW’nizin her zaman en iyi durumda olmasını sağlar.

Detaylı Bilgi

MINI Bakım İşlemleri

Orijinal Onarım’dan başlayarak Kozmetik Onarım ve Bakım işlemlerine kadar çeşitli hizmetlerle, ne zaman ve nerede olursa olsun, siz ve MINI’niz dinamik bir ikili olarak yolunuza devam edin diye her şeyi hallediyoruz.

Detaylı Bilgi

Land Rover Bakım İşlemleri

Yalnızca Land Rover Yetkili Servisleri yeni aracınızın ve garantisinin tam koruma altında olmasını sağlayacak sıkı kalite standartlarımızı karşılar. Orijinal Land Rover parçaları aracınız için özel olarak tasarlanmıştır ve Land Rover'ınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacak avantajlarla birlikte sunulur.

Detaylı Bilgi

Jaguar Bakım İşlemleri

Jaguar otomobilinizi servise getirdiğinizde, en son teknoloji ekipmanlar kullanarak çalışmalar başlatılır ve otomobilinizin mekanik ve elektronik sistemlerinin tümü gözden geçirilir. Kalifiye teknisyenlerimiz, otomobillerimiz için özel tasarlanmış ekipmanlar ile yalnızca orijinal Jaguar parçalarını ve aksesuarlarını kullanır.

Detaylı Bilgi

BMW Motorrad Bakım İşlemleri

BMW Motorrad Servisi en BMW Motorrad Servisi en ince detayına kadar kalite ve hassasiyeti temsil eder. Bu bir araç kontrolü, bakım veya onarım işlemi olabilir. Servis hizmetlerimizde, teknisyenlerimizin deneyimine ve Orijinal BMW Motorrad Parçalarının birinci sınıf kalitesine güvenebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Hasar Destek Merkezi

Hasar ‘anında destek’ Borusan Oto’nun yepyeni destek hizmeti ile tanışın.

Detaylı Bilgi

Kozmetik Hasar Onarım Hizmeti

Borusan Oto Şubelerimizde sunduğumuz Kozmetik Hasar Onarım hizmetimizden faydalanarak otomobilinizin kaportasındaki boya gerektirmeyen göçük düzeltmelerini, plastik parça lokal boyama işlemlerini ve jant onarımlarını Borusan Oto güvencesi ve uzmanlığıyla, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Anlaşmalı Sigortalar ve Gerekli Evraklar

Borusan Oto lokasyonlarında yetkili sigorta danışmanları aracılığıyla anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden size özel kasko ve trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Servis Sadakat Programları

Üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı iş birliğimizi servis devamlılık programımız ile birleştiriyoruz. 2 yaşını doldurmuş BMW otomobilleriniz için JOY Card, MINI otomobilleriniz için FUN Card, BMW motosikletleriniz için RIDE Card, Land Rover araçlarınız için Go Card ile servis hizmetlerimizde değişen oranlarda servis devamlılık indirim imkânı sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Servis Süreci

Borusan Oto Servis Noktaları, profesyonel bilgi ve deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızda.

Detaylı Bilgi

Servis Hizmetlerimiz

Borusan Oto Şubelerimizde sunduğumuz İkame Otomobil Hizmeti, Pit-Stop Hizmeti, Servis Sadakat Programı, Lastik Hizmeti, Oto Kuaför Hizmeti ve Borusan Oto 3. Yaş Onarım Güvence Paketi gibi birçok özel servis hizmeti süreçlerimizin detaylarını öğrenebilir, size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.