Tüm MINI Modelleri

MINI Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Online servis randevu talebinizi servis danışmanlarımıza iletmek için randevu formunu doldurun, biz sizi arayalım.

Online Servis Randevusu
MINI Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon Hizmeti

Borusan Oto olarak hizmet verdiğimiz tüm noktalarda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı birinci önceliğimiz. Şubel eri mizde tüm tedbirleri eksiksiz uygulayarak, riskleri en aza indirmek için, yeni standartları titizlikle hayata geçirirken, sağlık hizmetlerinde 25 yılı aşkın deneyim ve bilgi bir iki me sahip Acıbadem uzmanlığından danışmanlık hizmeti alıyoruz.

Detaylı Bilgi
MINI Servis Hizmetleri ve Servis Fırsatları

MINI Servis Hizmetleri ve Servis Fırsatları

Orijinal Onarım’dan başlayarak Kozmetik Onarım ve Bakım işlemlerine kadar çeşitli hizmetlerle, ne zaman ve nerede olursa olsun, siz ve MINI’niz dinamik bir ikili olarakyolunuza devam edin diye her şeyi hallediyoruz

Servis Hizmetlerimiz

Borusan Oto Yetkili Servis Noktaları, profesyonel bilgi ve deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızda.

Servis Fırsatları
Kullanılmış Otomobiller

Kullanılmış Otomobiller

Her gün geçtiğiniz ya da daha önce hiç geçmediğiniz yolları keşfetmek için, yeni sahibini arayan son derece keyifli bir kullanılmış MINI’ye 24 ay garantiyle sahip olabilirsiniz.

Kullanılmış Otomobiller
MINI Yol Yardım Hattı

MINI Yol Yardım Hattı

444 22 99 Acil Servis Hattı’nı arayarak her türlü arıza ve hasar durumunda Yol Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

444 22 99

Eşsiz Tasarım, Maksimum Konfor: MINI

MINI, eşsiz tasarımı ve maksimum konforuyla sınıfının önde gelen bir otomobil markası. Yenilikçi ve ikonik tasarımıyla dikkat çeken bu araç, şehir hayatının dinamizmini ve özgünlüğünü yansıtan bir stil sunar. Her detayı özenle düşünülmüş olan MINI modelleri, sürücü ve yolculara benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatır. Çarpıcı tasarım ve üstün konfor sayesinde her yolculuğun unutulmaz bir maceraya dönüşür.


Tümünü Gör
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.