Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Şubelerimizde tüm tedbirleri eksiksiz uygulayarak, riskleri en aza indirmek için, yeni standartları titizlikle hayata geçirirken, sağlık hizmetlerinde 25 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikime sahip Acıbadem uzmanlığından danışmanlık hizmeti alıyoruz.

Borusan Oto Şubelerimizde müşterilerimiz ve çalışanlarımızın güvende olmalarını sağlamak için aldığımız önlemleri aşağıda bulabilirsiniz.

Showroomlarımızda ve şubelerimizde bulunan güvenli mesafe uyarıları ve işaretleri sayesinde sosyal mesafe hassasiyetiyle tesislerimizi güvenle ziyaret edebilirsiniz.
Dinlenme ve oturma alanlarımızı sosyal mesafe kurallarına da uygun şekilde yeniden düzenledik.

Ziyaretiniz boyunca tesislerimizde bulunan tıbbi dezenfektasyon ünitelerini kullanabilirsiniz.

Ziyaretiniz boyunca tesislerimizde maske takılması zorunludur.

Şubelerimizde görüşmelerimizi yaptığımız masalarda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği için seperatörler kullanılmaktadır.

Tesislerimizde bulunan tıbbi dezenfektanların sayısı artırılmış, şubelerimizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin önlem amaçlı ateş ölçümlerinin yapılmasına başlanmıştır.

Tesislerimiz insan sağlığına zararsız kimyasallar kullanılarak düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sıklıkla temas ettiği tüm kapı kolları, sifon düğmeleri, musluklar, aydınlatma anahtarları, asansör düğmeleri gibi yüzeylerin yanı sıra showroomlarımızda sergilenen otomobillerimizin kapı kolu, direksiyon, vites topuzu gibi temasın daha yoğun olduğu yüzeyler de aynı hassasiyetle dezenfekte edilmektedir.

Servis hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin otomobillerinin hem kabulü hem teslimatı ve yeni otomobil teslimatları nano iyon teknolojisi dezenfektanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Müşterilerimize, sağlık önlemleri doğrultusunda temassız ödeme yöntemlerini tercih etmelerini tavsiye ediyoruz.

Showroomlarımızı ziyaret edemeyecek müşterilerimize Online Satış Danışmanı uygulamamızı ve Online Rezervasyon Platformumuzu öneriyoruz.

Tesislerimizi ziyaret edemeyecek müşterilerimiz için ücretsiz vale hizmeti sunuyoruz.

Misafirlerimizin araçları ile temas eden tüm çalışan ve teknisyenlerimize sağladığımız kişisel koruyucu ekipmanlar ve dezenfeksiyon işlemleri sayesinde, servis sürecimizi güvenle devam ettiriyoruz.

Şubelerimizden daha hızlı ve planlı bir hizmet alabilmek için servis randevu formumuzu kullanarak randevu alabilir ve ücretsiz vale hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Acil durumlarda yol yardım hizmetimize buradan ulaşabilirsiniz.Borusan Oto olarak hizmet verdiğimiz tüm noktalarda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı birinci önceliğimiz. Önümüzdeki dönemde de Borusan Oto şubelerinde sizlere güvenli ve üst düzey deneyim sunarken koruyucu önlemler almaya devam edeceğiz.

Borusan Oto şubelerinde buluşmak dileğiyle.

Sağlıklı günler dileriz.

SIK SORULAN SORULAR

Hangi Borusan Oto şubeleri açık?

Bütün Borusan Oto şubelerimiz aktif olarak hizmet vermektedir. Şubelerimizin güncel çalışma gün ve saatlerine her zaman buradan erişebilirsiniz.

Borusan Oto şubelerinde verilen tüm hizmetlerden faydalanabiliyor muyum?

Borusan Oto şubelerimizde satış, servis, kullanılmış oto ve araç kiralama da dahil tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Borusan Oto şubelerine servis işlemleri için gelmeden önce randevu almam gerekiyor mu?

İşlemlerinizin daha planlı ve hızlı ilerlemesi için servis randevusu almanızı tavsiye ediyoruz. Online servis randevu formumuza buradan erişebilirsiniz.

Bu dönemde test otomobillerinizde önlemler alınıyor mu?

Her test sürüşü sonrasında otomobillerimizi nano iyon teknolojisi ile dezenfekte ediyor, her test sürüşünde müşterilerimizin dezenfekte edilmiş bir otomobile ilk defa temas etmelerini sağlıyoruz. Aldığımız önlemler kapsamında test sürüşlerimizi sağ ön ve sol arka koltuğu boş bırakacak şekilde sosyal mesafe kurallarına da dikkat ederek yapıyoruz. Test sürüşü boyunca otomobillerde zorunlu olarak maske kullanıyoruz.

Servis randevumun süresi geçti / servis randevumu iptal ettim. Ne yapmalıyım?

Süresi geçen ya da iptal ettiğiniz servis randevularınız için buradan online servis randevu formunu doldurabilir, yeni bir randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Servisinizdeki ikame otomobiller dezenfekte ediliyor mu?

Servisimizdeki tüm ikame otomobiller her müşterimize teslim edilmesinden önce nano iyon teknolojisi ile dezenfekte edilmektedir.

Servisinize otomobilimi getirdiğimde dezenfekte ediyor musunuz?

Evet. Tüm otomobilleri servis işlemlerine başlamadan önce nano iyon teknolojisi ile dezenfekte ediyoruz. Ve işlemlerin tamamlanmasının ardından tekrar nano iyon teknolojisi ile dezenfekte ederek teslim ediyoruz.

Otomobilimi dezenfekte ettirmek için daha kapsamlı bir uygulamanız var mı?

Elbette var. Yüksek nano gümüş iyon teknolojisi uygulamamız, yüksek tutunma özelliği sayesinde bir aya kadar otomobiliniz içerisinde bakteri ve virüslerin yeniden oluşmasını ve tutunmasını engeller.

Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.