Tamamen Elektrikli Modellerimiz

01/05

Markalarımızın
Elektrikli Otomobilin
Geleceğine Dair Vizyonları

Gittikçe yaygınlaşan elektrikli otomobil kullanımı sayesinde daha sürdürülebilir bir dünya, daha temiz bir çevre ve daha iyi bir gelecek mümkün. Markalarımızın sürdürülebilirlik ve elektrikli mobiliteyi merkezlerine aldıkları gelecek vizyonlarını ve stratejilerini inceleyebilirsiniz.

Tamamen Elektrikli Otomobillere Dair

Elektrikli Otomobiller

Elektrikli Otomobil Kullanmak İçin 5 Neden: Sıra Sizde.

Şehir içi ya da şehir dışında elektrikli bir otomobil gördüğünüzde şaşırmayı bırakalı çok oldu, değil mi? Gittikçe yaygınlaşan elektrikli otomobil kullanımı sayesinde daha sürdürülebilir bir dünya, daha temiz bir çevre ve daha iyi bir gelecek mümkün. Peki siz ne zaman bir elektrikli otomobil sahibi olacaksınız? Sessizlikten verimliliğe, performanstan erişilebilirliğe, elektrikli otomobil kullanmak için bu beş neden, kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olacak.

Ağustos 31, 2021
Elektrikli Otomobiller

Otomobilimi Nerede Şarj Edebilirim?

İlk defa elektrikli otomobil sahibi olacak kişilerin aklındaki en büyük soru işaretlerinden birisi otomobillerini nerede şarj edebilecekleri. İçten yanmalı geleneksel tipteki otomobillerimizi sadece benzin istasyonlarında doldurabiliyorken, otomotiv endüstrisinde ikinci devrim olarak görülen elektrikli otomobilleri şarj etmenin birçok yöntemi var.

Seçkin Uysal

Ağustos 02, 2021
Elektrikli Otomobiller

Elektrikli Araçlar ile Farklı Bir Satış Sonrası Deneyimi: Bataryalar ve Bakım.

Elektrikli araçlardan söz ettiğimizde akla ilk gelen parça batarya olmakla birlikte bataryaların kompleks yapısı ve elektrikli araçlar için önemi, maliyeti ve bakımı gibi konular da artık kullanıcılar tarafından detaylı olarak irdelenen başlıklar haline geldi. İçten yanmalı motorlardan aşina olduğumuz araç bakımına dair geleneksel tutumların hepsi elektrikli araçlar ile önümüzdeki yıllarda tamamen değişmiş olacak.

Doğukan İmir

Ağustos 01, 2021
Elektrikli Otomobiller

BMW Group Dönüşüm Süreci: Sürdürülebilir Mobilite ve Döngüsel Ekonomi.

Dünyanın en büyük otomobil fuarlarından biri olan IAA Mobility, 2021 yılında BMW’nin evi Münih’te düzenlendi. Otomotiv endüstrisinin geçirmekte olduğu devrimsel değişikliklerin sergilendiği fuarda, otomobiller sadece tanıtılmakla kalmayıp, yeni teknolojilerin pratik gösterimleri de sergilendi.

Seçkin Uysal

Ağustos 01, 2021
Elektrikli Otomobiller

Elektriğin Öncüsü. Jaguar I-PACE.

Jaguar, bir süre öncesine kadar lüks sedanlar, nam salmış V12 motorlar, hızıyla baş döndüren spor otomobilleri ile hafızalarımıza kazınmıştı. Ancak 2018’de tamamen elektrikli Jaguar I-PACE ile öyle bir akım başlattı ki, otomotiv dünyasına bambaşka bir yön verdi desek yanlış olmaz.

Doğukan İmir

Temmuz 09, 2021
Elektrikli Otomobiller

Yeni BMW iX3

Tamamen elektrikli Yeni BMW iX3 emisyon içermeyen yepyeni sürüş keyfi ile alışılmışın üzerine çıkıyor. “Bedeni Maceracı Ruhu Elektrikli” Yeni BMW iX3, BMW markasının ilk tamamen elektrikli Sport Activity Vehicle (SAV)’ı olma misyonunu taşıyor.

Burak Arda - Serhat Nazem

Nisan 01, 2021
Elektrikli Otomobiller

Elektrikliden Etkilenmek

Şu sıralar BMW’nin “i” harfini sıklıkla görmeye başladık. BMW iX3, BMW i4, BMW iX, BMW i-Next. Peki BMW i nedir?

Buğra Ali Pulurluoğlu - Seçkin Uysal

Nisan 01, 2021
Elektrikli Otomobiller

MINI COOPER SE

‘E-talian Job’, tamamen elektrikli yeni MINI Cooper SE, günlük hayattan kaçışın sürdürülebilir yolu sloganı ile 2020 yılının ilkbaharında lanse edildi. MINI markasının karakteristik özelliklerinden ödün vermeyen MINI Cooper SE, emisyonsuzluk yasasını en iyi temsil eden modellerden birisi olmuştur.

Burak Arda - Serhat Nazem

Mart 01, 2021
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.