Geri

Tamamen Elektrikli Modellerimiz

01/07

Markalarımızın
Elektrikli Otomobilin
Geleceğine Dair Vizyonları

Gittikçe yaygınlaşan elektrikli otomobil kullanımı sayesinde daha sürdürülebilir bir dünya, daha temiz bir çevre ve daha iyi bir gelecek mümkün. Markalarımızın sürdürülebilirlik ve elektrikli mobiliteyi merkezlerine aldıkları gelecek vizyonlarını ve stratejilerini inceleyebilirsiniz.

Tamamen Elektrikli Otomobillere Dair

BMW Flexible Fast Charger Elektrikli Otomobiller

BMW Flexible Fast Charger

Flexible Fast Charger ile tüm BEV ve PHEV araçlar, hem evde hem de yolda, ev tipi prizler ve endüstriyel prizler üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde şarj edilebilir. Çok sayıda değiştirilebilir adaptör sayesinde, piyasada yaygın olan uluslararası prizlerle uyumludur. Evde ve yolda kullanım için, kompakt tasarım ile yüksek performansı bir araya getiriyor. Flexible Fast Charger, çeşitli adaptörler kullanılarak birbirinden farklı altyapı koşullarına uyarlanabilir. Böylece kolaylıkla ev tipi prizler ve endüstriyel prizler üzerinden şarj edilebilir. 3 fazlı altyapısı olan endistüriyel bir priz ile 11kW’a kadar elektrik desteği alıp taşınabilir bir wallbox imkanı sunuyor. Flexible Fast Charger, otomatik olarak kullanılan adaptör için maksimum şarj gücünün ayarlandığı bir kodlama ile donatılmıştır. Optimum şarj gücüne, şarj kablosuna aşırı yük bindirilmeden ulaşılır.

Haziran 06, 2022
Devamını Oku.
Dingolfing’den Gelen Sürdürülebilirlik Esintisi ve Yeni BMW iX. Elektrikli Otomobiller

Dingolfing’den Gelen Sürdürülebilirlik Esintisi ve Yeni BMW iX.

BMWi markası ile geçtiğimiz 10 yılda elektrikli mobiliteye öncülük ediyoruz ve gelecekte de pozitif değişimin prensiplerini yazmaya devam edeceğiz. Bu serüvende fikirlerimizi sizinle paylaşıp, değişimi birlikte benimsemek istiyoruz. Gelin yaşamak istediğimiz geleceği, değişimi birlikte BMWi ile gerçekleştirelim.

Burak Arda

Mart 03, 2022
Devamını Oku.
Mesele Teknoloji Değil, İnsan. Shy Tech İle Geleceğe Doğru. Elektrikli Otomobiller

Mesele Teknoloji Değil, İnsan. Shy Tech İle Geleceğe Doğru.

Teknoloji sizin için ne demek? Sizce ne zaman teknoloji sadece işlevsel olmaktan çıkıp hayatımıza gerçek anlamda bir konfor katabiliyor? Hayallerimizi gerçekleştirmeye, yaratıcılığımızın sınırlarını zorlamaya başlayan teknolojik gelişmeler artık yalnızca belli fonksiyonları yerine getirmekle kalmıyor, kullanıcı dostu, konfor sağlayan, kendini göstermeden bizi ve deneyimimizi ön planda tutan araçlar haline geliyor. Hayatımızın her alanında olduğu gibi, otomobillerimizde de… BMW, geleceği ayağımıza getiren, ihtiyaç duyulan ana kadar teknolojiyi geri planda tutan bu konsepte yeni bir isim veriyor: Shy Tech!

Aralık 29, 2021
Devamını Oku.
Elektrikli Otomobil Kullanmak İçin 5 Neden: Sıra Sizde. Elektrikli Otomobiller

Elektrikli Otomobil Kullanmak İçin 5 Neden: Sıra Sizde.

Şehir içi ya da şehir dışında elektrikli bir otomobil gördüğünüzde şaşırmayı bırakalı çok oldu, değil mi? Gittikçe yaygınlaşan elektrikli otomobil kullanımı sayesinde daha sürdürülebilir bir dünya, daha temiz bir çevre ve daha iyi bir gelecek mümkün. Peki siz ne zaman bir elektrikli otomobil sahibi olacaksınız? Sessizlikten verimliliğe, performanstan erişilebilirliğe, elektrikli otomobil kullanmak için bu beş neden, kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olacak.

Ağustos 31, 2021
Devamını Oku.
Otomobilimi Nerede Şarj Edebilirim? Elektrikli Otomobiller

Otomobilimi Nerede Şarj Edebilirim?

İlk defa elektrikli otomobil sahibi olacak kişilerin aklındaki en büyük soru işaretlerinden birisi otomobillerini nerede şarj edebilecekleri. İçten yanmalı geleneksel tipteki otomobillerimizi sadece benzin istasyonlarında doldurabiliyorken, otomotiv endüstrisinde ikinci devrim olarak görülen elektrikli otomobilleri şarj etmenin birçok yöntemi var.

Seçkin Uysal

Ağustos 02, 2021
Devamını Oku.
Elektrikli Araçlar ile Farklı Bir Satış Sonrası Deneyimi: Bataryalar ve Bakım. Elektrikli Otomobiller

Elektrikli Araçlar ile Farklı Bir Satış Sonrası Deneyimi: Bataryalar ve Bakım.

Elektrikli araçlardan söz ettiğimizde akla ilk gelen parça batarya olmakla birlikte bataryaların kompleks yapısı ve elektrikli araçlar için önemi, maliyeti ve bakımı gibi konular da artık kullanıcılar tarafından detaylı olarak irdelenen başlıklar haline geldi. İçten yanmalı motorlardan aşina olduğumuz araç bakımına dair geleneksel tutumların hepsi elektrikli araçlar ile önümüzdeki yıllarda tamamen değişmiş olacak.

Doğukan İmir

Ağustos 01, 2021
Devamını Oku.
1 / 3
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.