Borusan Otomotiv İkinci El platformunda her marka, model ve yaşta araç ikinci el satım hizmetlerimize ek olarak, BMW Premium Selection, MINI Next, Jaguar Approved ve Land Rover Approved programlarında genişletilmiş güvence ile sunduğumuz otomobillerimizi de bulabilirsiniz.

ikinciel.borusanotomotiv.comKullanılmış otomobil ilanlarımıza her şubemizin aşağıdaki sahibinden.com mağazası aracılığıyla da erişebilirsiniz.

BMW Premium Selection

Hiç bitmeyen sürüş keyfi.

24 ay BMW Premium Selection garantili ikinci el otomobillerle gerçek sürüş keyfini keşfedin. BPS onaylı bir araç, yalnızca uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, %100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanır. Her BMW Premium Selection otomobil, onaylı servis geçmişi ve finansman seçenekleriyle birlikte sunulur. Böylece size sadece otomobilinize yerleşmek ve keyfini çıkarmak kalır.

BMW Premium Selection hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın. BMW Premium Selection onaylı otomobiller için formu doldurun. Biz sizi arayalım.

MINI Next

Eğlenceyi seven kişiler aranıyor.

Her gün geçtiğiniz ya da daha önce hiç geçmediğiniz yolları keşfetmek için, yeni sahibini arayan son derece keyifli bir kullanılmış MINI’ye sahip olabilirsiniz. Eski sahipleri tarafından severek kullanılan tüm MINI Onaylı Kullanılmış Otomobil modelleri, yeni bir MINI’de olduğu gibi 24 ay garanti ile birlikte size sunulur. Size kalan ise kullanılmış MINI’nizin keyfini çıkartmaktır.

MINI Next hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın. MINI Next onaylı otomobiller için formu doldurun. Biz sizi arayalım.

Land Rover Approved

Land Rover’ınızı Approved ayrıcalıklarıyla satın alın.

İster yeni, ister onaylı kullanılmış olsun; her Land Rover aracı üretildiği günkü kadar canlıdır. Onaylı Kullanılmış Land Rover’ınızı ilk günkü gibi orijinal, yenilenmiş ve kusursuz durumda teslim edildiğini güvence etmek için, Approved müşteri güvencesi sunulmaktadır. Bu durum içinizin tamamen rahat olmasını ve aracınızla mümkün olan en heyecan verici sürüşü gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Land Rover Approved ayrıcalıklarını keşfedin. Land Rover Approved araçlar için formu doldurun. Biz sizi arayalım.

Jaguar Approved

Jaguar’ınızı Approved ayrıcalıklarıyla satın alın.

Jaguar Approved Programı, yeni bir araç seviyesinde kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetinden yararlanmanız amacıyla tasarlanmıştır. Jaguar Approved kullanılmış araçlardan birini seçtiğinizde içiniz rahat eder. Her araç uzman teknisyenler tarafından baştan aşağıya kontrol edilmiş ve kendi kapsamlı garantimize dahil edilmiştir.

Jaguar Approved ayrıcalıklarını keşfedin. Jaguar Approved araçlar için formu doldurun. Biz sizi arayalım.


Aradığınız ikinci el otomobili bulmanız için uzman kullanılmış oto satış ekiplerimizden destek alabilir ve size ulaşmamız için formu doldurabilirsiniz.

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni
Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?
Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?
(*) işareti olan alanlar zorunludur.
İKİNCİ EL ARAÇLARI GÖRÜNTÜLE
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.