Yaşam

Zamanı Olmayan Bir Özgürlük Tutkusu. Cabriolet.

Otomobiller icat edildikleri günden bu yana çeşitli amaçlar için kullanıldı. Bu amaçlardan en yaygını tabii ki ulaşımdı. Zamanla değişen ihtiyaçlara paralel olarak otomobil gövdeleri de değişim gösterdi. Fakat içlerinden birisi otomobilin doğuşundan bu yana hep vardı; Cabriolet…

Buğra Ali Pulurluoğlu - Seçkin Uysal

Haziran 30, 2021
Yaşam

Geçmişe Saygı Duruşu

Geleceğe bir sene daha yaklaşırken bu ayki Genius Corner köşe yazımızda sizleri geçmişe götürmek istedik ve 20. yüzyıldaki kilometre taşı modellerimizden favorilerimizi sizin için derledik. Geçmişe Saygı Duruşu başlıklı yazımıza motor sporları tarihimizin öncüsü BMW 328 ile hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Keyif almanız dileğiyle :)

Buğra Ali Pulurluoğlu - Seçkin Uysal

Nisan 02, 2021
Elektrikli Otomobiller

Yeni BMW iX3

Tamamen elektrikli Yeni BMW iX3 emisyon içermeyen yepyeni sürüş keyfi ile alışılmışın üzerine çıkıyor. “Bedeni Maceracı Ruhu Elektrikli” Yeni BMW iX3, BMW markasının ilk tamamen elektrikli Sport Activity Vehicle (SAV)’ı olma misyonunu taşıyor.

Burak Arda - Serhat Nazem

Nisan 01, 2021
Elektrikli Otomobiller

Elektrikliden Etkilenmek

Şu sıralar BMW’nin “i” harfini sıklıkla görmeye başladık. BMW iX3, BMW i4, BMW iX, BMW i-Next. Peki BMW i nedir?

Buğra Ali Pulurluoğlu - Seçkin Uysal

Nisan 01, 2021
Elektrikli Otomobiller

MINI COOPER SE

‘E-talian Job’, tamamen elektrikli yeni MINI Cooper SE, günlük hayattan kaçışın sürdürülebilir yolu sloganı ile 2020 yılının ilkbaharında lanse edildi. MINI markasının karakteristik özelliklerinden ödün vermeyen MINI Cooper SE, emisyonsuzluk yasasını en iyi temsil eden modellerden birisi olmuştur.

Burak Arda - Serhat Nazem

Mart 01, 2021

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.