Geri
BMW Flexible Fast Charger Elektrikli Otomobiller

BMW Flexible Fast Charger

Flexible Fast Charger ile tüm BEV ve PHEV araçlar, hem evde hem de yolda, ev tipi prizler ve endüstriyel prizler üzerinden hızlı ve güvenilir şekilde şarj edilebilir. Çok sayıda değiştirilebilir adaptör sayesinde, piyasada yaygın olan uluslararası prizlerle uyumludur. Evde ve yolda kullanım için, kompakt tasarım ile yüksek performansı bir araya getiriyor. Flexible Fast Charger, çeşitli adaptörler kullanılarak birbirinden farklı altyapı koşullarına uyarlanabilir. Böylece kolaylıkla ev tipi prizler ve endüstriyel prizler üzerinden şarj edilebilir. 3 fazlı altyapısı olan endistüriyel bir priz ile 11kW’a kadar elektrik desteği alıp taşınabilir bir wallbox imkanı sunuyor. Flexible Fast Charger, otomatik olarak kullanılan adaptör için maksimum şarj gücünün ayarlandığı bir kodlama ile donatılmıştır. Optimum şarj gücüne, şarj kablosuna aşırı yük bindirilmeden ulaşılır.

Haziran 06, 2022
Devamını Oku.
Yazı Renkli Kılacak Rota Önerileri Seyahat

Yazı Renkli Kılacak Rota Önerileri

Güneş ışınları yavaş yavaş cildimize değmeye başlarken günler uzuyor ve seyahat tutkusunu ruhunda taşıyanlar içinde yeniden yola çıkma hisleri canlanıyor. Yaz seyahatleri ulaşacağımız durağın kendisi kadar yolun da tadını çıkartmak, ailemiz ve sevdiklerimizle keyifli zaman geçirmek, yeni yerler ve tatlar keşfetmek için zaman yaratmamızı sağlıyor. Bu yaz yaratacağınız anıları hatırlanabilir kılmak için seçtiğimiz rotalara göz atarak şimdiden listenize eklemeyi unutmayın!

Mayıs 25, 2022
Devamını Oku.
Yavaş Yaşamak Ne Değildir? Yaşam

Yavaş Yaşamak Ne Değildir?

Yavaş yaşamak, hayatınızın her alanına yavaş yavaş dahil edebileceğiniz bir hareket. Ve insanların yaratıcılığına paralel olarak daha fazla alana yayılabilecek bir bildiklerinizi-unutup-yeniden-öğrenme biçimi.

Mayıs 10, 2022
Devamını Oku.
Sanata Zaman Ayırın. Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi. Yaşam

Sanata Zaman Ayırın. Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi.

Yazın coşkusuyla açık hava etkinliklerine karşılamak, bir yandan da sezon boyunca güzel anılar biriktirdiğiniz kapalı mekanlarla geçici bir süreliğine vedalaşmak için mayıs ve haziran ayları boyunca cazdan klasik müziğe, ana akım sinemadan festival filmlerine, çağdaş sanattan fotoğraf sergilerine birçok seçeneğiniz olacak. Borusan Sanat ve Borusan Contemporary olarak daima desteklediğimiz kültür ve sanat, farklı mekanlarda, farklı organizasyonlarla ve birçok etkinlik seçeneğiyle ilkbaharın son, yazın ilk aylarında da şehir hayatını canlandırıyor. Önümüzdeki haftaların etkinlik takviminden seçtiğimiz konser, sergi ve festivalleri ajandanıza eklemeyi unutmayın!

Nisan 27, 2022
Devamını Oku.
WE ARE M. 50 Yıllık Bir Tutku Yaşam

WE ARE M. 50 Yıllık Bir Tutku

Yarış pistlerinde başlayan ve şehir hayatına adapte olan yarım asırlık bir serüven… BMW M, 50. yılını kutluyor ve bu yıl dönümüyle birlikte mavi, mor ve kırmızı denilince akla gelen klasik “BMW Motorsport’’ logosu geri dönüyor. Ayrıca sadece bu da değil, stil öncüsü gövde renkleri ve koleksiyonerleri heyecanlandıracak çok özel bir sürpriz de Borusan Oto şubelerinde görülebiliyor.

Nisan 21, 2022
Devamını Oku.
Sürdürülebilirliğin Zihindeki Yeni Yolculuğu. Yaşam

Sürdürülebilirliğin Zihindeki Yeni Yolculuğu.

Bildiklerinizi unutmak, geçmişte etkili olan ve fakat şu an ilerlemenizi sınırlandıran davranışları ve zihin durumunu bırakmak, bu davranışlardan ve durumdan uzaklaşmak ve onların çerçevesini yeniden çizmek anlamına geliyor. Bildiklerinizi unutmak bir kere olan ve biten bir durum değil; alışılmış, ihtiyatlı ve tekrar eden pratiklerden uzaklaşmayı ve geleceğe bakmak için şimdiki zamanın durumsal gerçekliğine adapte olmayı gerektiren bir sistem.

Nisan 08, 2022
Devamını Oku.
Sanata Zaman Ayırın: Mart ve Nisan Ayı Etkinlikleri. Sanat

Sanata Zaman Ayırın: Mart ve Nisan Ayı Etkinlikleri.

İstanbul'a bahar, yepyeni sergilerle, canlanan konser takvimiyle ve festival ruhuyla geliyor. Borusan Sanat ve Borusan Contemporary olarak daima desteklediğimiz kültür ve sanat, farklı mekanlarda, farklı organizasyonlarla ve birçok etkinlik seçeneğiyle Mart ve Nisan aylarında da şehir hayatını canlandırıyor. Önümüzdeki haftaların etkinlik takviminden seçtiğimiz konser, sergi ve festivalleri ajandanıza eklemeyi unutmayın!

Mart 22, 2022
Devamını Oku.
Ailece Yollarda: Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer. Seyahat

Ailece Yollarda: Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer.

Karlı bir hafta sonunda ailenizle kısacık bir kayak macerasına doğru ya da güneşli bir bahar gününde ağaçların arasında kamp yapmanın keyfini çıkarmak üzere yola çıkmak… Kültür ve sanatı birlikte keşfetmek üzere bir müzenin yolunu tutmak… Ailemizle yolculuğa çıkmanın bahanesi çok; yol boyunca keyifli vakit geçirmenin de öyle. Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer, ailenizle çıkacağınız bu yolculukları birçok özelliği ve donanımıyla daha kolay, rahat ve güvenli hale getiriyor.

Mart 16, 2022
Devamını Oku.
Karda Özgürleşin: Kış Sporları ve Türkiye'den Öneriler. Spor

Karda Özgürleşin: Kış Sporları ve Türkiye'den Öneriler.

Bembeyaz yamaçlardan aşağı doğru kaymanın özgürlüğünü ya da buzlar üzerinde süzülmenin keyfini hiç tattınız mı? Kış sporlarıyla ilgilenenler, bu hislere oldukça alışık. Bu yazıda, Türkiye'de yoğun bir şekilde tercih edilen kış sporlarını ve popüler destinasyonları bulacaksınız. Ne de olsa, kış mevsiminin son günlerinde, güneşli bir havada kaymanın tadı da bir başka!

Mart 10, 2022
Devamını Oku.
Dingolfing’den Gelen Sürdürülebilirlik Esintisi ve Yeni BMW iX. Elektrikli Otomobiller

Dingolfing’den Gelen Sürdürülebilirlik Esintisi ve Yeni BMW iX.

BMWi markası ile geçtiğimiz 10 yılda elektrikli mobiliteye öncülük ediyoruz ve gelecekte de pozitif değişimin prensiplerini yazmaya devam edeceğiz. Bu serüvende fikirlerimizi sizinle paylaşıp, değişimi birlikte benimsemek istiyoruz. Gelin yaşamak istediğimiz geleceği, değişimi birlikte BMWi ile gerçekleştirelim.

Burak Arda

Mart 03, 2022
Devamını Oku.
Soğuk Bir Günde İçinizi Isıtacak Keşif Yolu Önerileri. Yaşam

Soğuk Bir Günde İçinizi Isıtacak Keşif Yolu Önerileri.

Yağmurlu ve karlı günlerde dışarıda vakit geçirmek kimseye pek cazip gelmiyor. Sizi ekran karşısına kilitleyecek bir diziyle, sinemaya olan aşkınızı canlandıracak ilgi çekici bir filmle ya da sürükleyici bir kitapla geçireceğiniz böyle bir hafta sonunda, tek ihtiyacınız olan size eşlik edip içinizi ısıtacak sıcak bir içecek olacak. Bu yazıda, evde geçen kış günlerinizi güzelleştirecek dizi, film ve kitap önerilerinin yanı sıra mutluluğunuzu arttıracak kahve ve sıcak şarap tariflerine de göz atabilirsiniz.

Şubat 24, 2022
Devamını Oku.
1 / 4
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.