Seyahat

Doğu Akdeniz’de İki Eşsiz Durak: Borusan Oto'yla Adana ve Mersin'e.

Doğu Akdeniz'de, Çukurova'nın verimli topraklarında gezinirken, Anadolu'nun ticaret ve kültür başkentlerinden ikisini birden gezme, görme fırsatı bulacaksınız: Sıcağın bir farklı kavurduğu, pamuğun ve kebabın merkezi Adana. Türkiye'nin en önemli liman kentlerinden tarihi ve plajlarıyla öne çıkan Mersin… Borusan Oto'nun da iki kent arasında konumlanan, birçok hizmet sunan bir şubeyle ziyaret ettiği bu iki kenti, gelin birlikte keşfedelim.

Ocak 05, 2022
Devamını Oku.
Elektrikli Otomobiller

Mesele Teknoloji Değil, İnsan. Shy Tech İle Geleceğe Doğru.

Teknoloji sizin için ne demek? Sizce ne zaman teknoloji sadece işlevsel olmaktan çıkıp hayatımıza gerçek anlamda bir konfor katabiliyor? Hayallerimizi gerçekleştirmeye, yaratıcılığımızın sınırlarını zorlamaya başlayan teknolojik gelişmeler artık yalnızca belli fonksiyonları yerine getirmekle kalmıyor, kullanıcı dostu, konfor sağlayan, kendini göstermeden bizi ve deneyimimizi ön planda tutan araçlar haline geliyor. Hayatımızın her alanında olduğu gibi, otomobillerimizde de… BMW, geleceği ayağımıza getiren, ihtiyaç duyulan ana kadar teknolojiyi geri planda tutan bu konsepte yeni bir isim veriyor: Shy Tech!

Aralık 29, 2021
Devamını Oku.
Seyahat

2022 Lüks Seyahat Trendleri.

Kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte birçoğumuz için seyahat vazgeçilmez hale geldi. Günlük yaşantımızın stresinden uzaklaşmak, pandeminin etkisini üzerimizden atmak adına yeni seyahat alternatifleri de önem kazandı. Yeni senenin tatil planlarını yaparken size kılavuzluk edecek 5 lüks seyahat trendini keşfedin.

Aralık 21, 2021
Devamını Oku.
Yaşam

Hediyeniz Deneyim Olsun. Yılbaşı Hediyesi Önerileri.

Hediyeler ikiye ayrılır; paketlenebilenler ve paketlenemeyenler. Bu yılbaşında sevdiklerinize her ikisini de hediye edebilirsiniz. Size paketlenebilecek hediyeler için birkaç önerimiz var; üstelik aralarında BMW ve MINI ruhunu daima yanınızda hissetmenizi sağlayacak olanlar da bulunuyor. Paketlenemeyen hediyelerse deneyim odaklı; hediye edilen kişiyle birlikte bir şeyler öğrenmenin, saklı kalmış yeteneklerinizi açığa çıkarmanın ve onlarla zaman geçirmenin büyüsüyle süsleniyor.

Aralık 16, 2021
Devamını Oku.
Seyahat

Tarih ve Lezzetin Kesişimi: Borusan Oto’yla Gaziantep’e.

Doğu Akdeniz'den Güneydoğu Anadolu'ya doğru giderken, Anadolu'nun zengin kültürel mirasının önemli bir parçasını oluşturan, kiminin sadece yemeklerini tatmak için bile seyahat ettiği güzel bir şehre ulaşacaksınız: Gaziantep. Tarihte İpek Yolu ve Baharat Yolu'nun önemli bir durağı olan, bu yüzden de yöresel yemekleri ve yemek kültürü eşsiz lezzetler ortaya çıkarmış Gaziantep, adındaki 'gazi' ünvanınıysa Kurtuluş Savaşı'ndaki şanlı mücadelesinin başarıyla sonuçlanmasına borçlu. Borusan Oto'nun da adreslerinden biri olan Gaziantep'i, gelin birlikte keşfedelim.

Kasım 30, 2021
Devamını Oku.
Sanat

Sanata Zaman Ayırın: Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi.

Borusan Sanat ve Borusan Contemporary olarak daima desteklediğimiz kültür ve sanatın, pandemi koşullarıyla yaşamaya alışmaya başladığımız bu dönemde yeniden canlandığını görmek oldukça sevindirici. Siz de bu hareketliliğin bir parçası olmak için, İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Eskişehir'e, önümüzdeki haftaların etkinlik takviminden seçtiğimiz konser, sergi ve festivalleri ajandanıza ekleyin!

Kasım 10, 2021
Devamını Oku.
Seyahat

Cumhuriyetin Başkenti: Borusan Oto’yla Ankara’ya.

Anadolu'nun tam ortasındaki, Türkiye Cumhuriyeti'nin doğum yeri Ankara, ülkemiz için bir başkent, bir bürokrasi kenti olmaktan çok daha fazlası aslında. Gri ve kasvetli tanımlamalarına inat rengârenk yaşamı, Cumhuriyet'in izlerini taşıyan tarihi mekanları ve kültür ile sanata dair sunduğu imkanlarla Ankara, her mevsim olduğu gibi sonbaharda da bir başka güzel. İki şubesiyle Borusan Oto'ya da ev olan başkenti, gelin birlikte keşfedelim.

Kasım 01, 2021
Devamını Oku.
Sanat

Hollywood'un Yıldızları. BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover Beyaz Perdede.

Sonbaharla birlikte, kültür ve sanat dünyasında yeni sezon, birçok yeni başlangıç, kavuşma, etkinlik ve açılışla geldi. Sanat alanlarında yepyeni sergiler, sokaklarda müzik, sahnelerde yeni hikâyeler, televizyonda sevdiğimiz dizilerin yepyeni sezonları… Öte yandan sonbahar demek, biraz da sinema demek. Farklı sahil kentlerindeki film festivalleriyle Türkiye sinemasının en yeni üretimleri izleyiciyle ve sektörle buluşurken, Filmekimi büyük şehirlere sonbaharı ödüllü filmlerle getirdi. Sinema tutkusunu paylaşırken, sizleri Hollywood'un yıllar geçtikçe gençleşen ve çevikleşen yıldızlarıyla tanıştırmak isteriz. Karşınızda beyaz perdenin aksiyon yıldızları: BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover.

Ekim 22, 2021
Devamını Oku.
Seyahat

Tarihin Kalbine Doğru: Borusan Oto'yla Diyarbakır'a.

Ege ve Akdeniz sahillerinde geçen yaz günlerinin ardından, Türkiye'nin denizden uzak bölgelerini keşfetmek için sonbahar ideal bir mevsim. Ülkemizin en büyük kentlerinden Diyarbakır, binlerce yıllık tarihi, görkemli yapıları, sofraları donatan mutfağı ve zengin kültürüyle, uğruna yollara düşülecek güzelliğe sahip. Üstelik tüm bunların yanı sıra, Diyarbakır'da sizi farklı bir sürpriz de bekliyor: BMW’nin yeni kurumsal kimliğinin dünyada ilk kez uygulandığı ve BMW Store adını verdiğimiz yeni konsept tesisimiz Borusan Oto Diyarbakır!

Ekim 06, 2021
Devamını Oku.
Seyahat

Trakya'ya doğru: Borusan Oto'yla Çorlu'ya.

Yaşam metropollerden, yollar ve rotalar şehir içinden ibaret değil. Türkiye'nin dört bir yanında, farklı özellikleriyle ve güzellikleriyle gezilmeyi, görülmeyi bekleyen yerler var. Peki sonbaharda direksiyonu Trakya'ya kırmaya ne dersiniz? Mesela iç içe bir hafta sonu tatili ya da tarihin izlerini sürebileceğiniz günübirlik bir rota için… Destinasyon mu? Çorlu.

Eylül 27, 2021
Devamını Oku.
Sanat

Caza Yakışan Ses Kalitesi: BMW ile Cazın Sesi Yükseliyor.

İstanbul Caz Festivali, yıllardır olduğu gibi bu yaz da şehre cazı getirdi. Festival, kendinizi cazın ve müziğin farklı ritimlerine kaptırmak, dünyanın ve Türkiye'nin farklı müzikal düzlemlerinden sanatçılarla bir araya gelmek, parklarda, konser mekanlarında, açık hava tiyatrolarında ve tabii sokaklarda müziğe eşlik etmek için çok değerli bir fırsat. Caz ruhunu ve caz hazzını, konser mekanlarından gündelik hayata ve yolda geçen zamana taşımak da hiç zor değil. Hele ki BMW Ses Sistemi teknolojilerinin sağladığı gibi, otomobilinizi bir festival mekanına çevirebilecek, caza yakışan bir ses kalitesine sahipseniz…

Eylül 16, 2021
Devamını Oku.
1 / 3
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.