Seyahat

Trakya'ya doğru: Borusan Oto'yla Çorlu'ya.

Yaşam metropollerden, yollar ve rotalar şehir içinden ibaret değil. Türkiye'nin dört bir yanında, farklı özellikleriyle ve güzellikleriyle gezilmeyi, görülmeyi bekleyen yerler var. Peki sonbaharda direksiyonu Trakya'ya kırmaya ne dersiniz? Mesela iç içe bir hafta sonu tatili ya da tarihin izlerini sürebileceğiniz günübirlik bir rota için… Destinasyon mu? Çorlu.

Eylül 27, 2021
Sanat

Caza Yakışan Ses Kalitesi: BMW ile Cazın Sesi Yükseliyor.

İstanbul Caz Festivali, yıllardır olduğu gibi bu yaz da şehre cazı getirdi. Festival, kendinizi cazın ve müziğin farklı ritimlerine kaptırmak, dünyanın ve Türkiye'nin farklı müzikal düzlemlerinden sanatçılarla bir araya gelmek, parklarda, konser mekanlarında, açık hava tiyatrolarında ve tabii sokaklarda müziğe eşlik etmek için çok değerli bir fırsat. Caz ruhunu ve caz hazzını, konser mekanlarından gündelik hayata ve yolda geçen zamana taşımak da hiç zor değil. Hele ki BMW Ses Sistemi teknolojilerinin sağladığı gibi, otomobilinizi bir festival mekanına çevirebilecek, caza yakışan bir ses kalitesine sahipseniz…

Eylül 16, 2021
Seyahat

Sessizliğe Doğru: Eylül'de Alternatif Seyahat Rotaları

Eylül ayının iki mevsim arası güzelliği ve serinliği, eşsiz manzaralar eşliğinde bir başka oluyor. Yıl boyunca alarmın çalmadığı, huzurlu bir seyahatin yolunu gözlüyorsanız, hele ki elektrikli otomobillerin sessizliğiyle yollara düştüğünüzde, otomobil ve şehir gürültüsünü tamamen hayatınızdan çıkarmak istiyorsunuz. Bilinmeyeni bilinene, keşif rotalarını popüler olana, tenha sahilleri kalabalık sokaklara tercih edenler için üç alternatif Eylül rotası hazırladık.

Eylül 10, 2021
Elektrikli Otomobiller

Elektrikli Otomobil Kullanmak İçin 5 Neden: Sıra Sizde.

Şehir içi ya da şehir dışında elektrikli bir otomobil gördüğünüzde şaşırmayı bırakalı çok oldu, değil mi? Gittikçe yaygınlaşan elektrikli otomobil kullanımı sayesinde daha sürdürülebilir bir dünya, daha temiz bir çevre ve daha iyi bir gelecek mümkün. Peki siz ne zaman bir elektrikli otomobil sahibi olacaksınız? Sessizlikten verimliliğe, performanstan erişilebilirliğe, elektrikli otomobil kullanmak için bu beş neden, kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olacak.

Ağustos 31, 2021
Seyahat

Sürdürülebilir Seyahat Mümkün: Az Tüketim, Bol Deneyim.

Seyahat etmek sizin için ne anlama geliyor? Alarm kurmadan uyanmak, yeni güzellikler ve doğal lezzetler keşfetmek, kendinize zaman ayırmak… Peki gelecek nesiller de seyahat etmenin hazzını sizin gibi rahatça yaşayabilecek mi?

Ağustos 20, 2021
Elektrikli Otomobiller

Elektriğin Öncüsü. Jaguar I-PACE.

Jaguar, bir süre öncesine kadar lüks sedanlar, nam salmış V12 motorlar, hızıyla baş döndüren spor otomobilleri ile hafızalarımıza kazınmıştı. Ancak 2018’de tamamen elektrikli Jaguar I-PACE ile öyle bir akım başlattı ki, otomotiv dünyasına bambaşka bir yön verdi desek yanlış olmaz.

Doğukan İmir

Temmuz 09, 2021
Yaşam

Zamanı Olmayan Bir Özgürlük Tutkusu. Cabriolet.

Otomobiller icat edildikleri günden bu yana çeşitli amaçlar için kullanıldı. Bu amaçlardan en yaygını tabii ki ulaşımdı. Zamanla değişen ihtiyaçlara paralel olarak otomobil gövdeleri de değişim gösterdi. Fakat içlerinden birisi otomobilin doğuşundan bu yana hep vardı; Cabriolet…

Buğra Ali Pulurluoğlu - Seçkin Uysal

Haziran 30, 2021
Yaşam

Geçmişe Saygı Duruşu

Geleceğe bir sene daha yaklaşırken bu ayki Genius Corner köşe yazımızda sizleri geçmişe götürmek istedik ve 20. yüzyıldaki kilometre taşı modellerimizden favorilerimizi sizin için derledik. Geçmişe Saygı Duruşu başlıklı yazımıza motor sporları tarihimizin öncüsü BMW 328 ile hızlı bir başlangıç yapıyoruz. Keyif almanız dileğiyle :)

Buğra Ali Pulurluoğlu - Seçkin Uysal

Nisan 02, 2021
Elektrikli Otomobiller

Yeni BMW iX3

Tamamen elektrikli Yeni BMW iX3 emisyon içermeyen yepyeni sürüş keyfi ile alışılmışın üzerine çıkıyor. “Bedeni Maceracı Ruhu Elektrikli” Yeni BMW iX3, BMW markasının ilk tamamen elektrikli Sport Activity Vehicle (SAV)’ı olma misyonunu taşıyor.

Burak Arda - Serhat Nazem

Nisan 01, 2021
Elektrikli Otomobiller

Elektrikliden Etkilenmek

Şu sıralar BMW’nin “i” harfini sıklıkla görmeye başladık. BMW iX3, BMW i4, BMW iX, BMW i-Next. Peki BMW i nedir?

Buğra Ali Pulurluoğlu - Seçkin Uysal

Nisan 01, 2021
Elektrikli Otomobiller

MINI COOPER SE

‘E-talian Job’, tamamen elektrikli yeni MINI Cooper SE, günlük hayattan kaçışın sürdürülebilir yolu sloganı ile 2020 yılının ilkbaharında lanse edildi. MINI markasının karakteristik özelliklerinden ödün vermeyen MINI Cooper SE, emisyonsuzluk yasasını en iyi temsil eden modellerden birisi olmuştur.

Burak Arda - Serhat Nazem

Mart 01, 2021
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.