Geri Sayım Başladı: 42. İstanbul Film Festivali Sanat

Geri Sayım Başladı: 42. İstanbul Film Festivali

İstanbulluların sanata doyacağı günlere çok az kaldı: İKSV tarafından düzenlenen İstanbul Film Festivali, 42. kez sinemaseverlerle buluşuyor.

Nisan 11, 2023
Devamını Oku.
İstanbul 2023 Ocak ayı Sergileri: Şehrin Dört Bir Yanından Sanat Dolu Sergiler Sanat

İstanbul 2023 Ocak ayı Sergileri: Şehrin Dört Bir Yanından Sanat Dolu Sergiler

Yeni yıla hız kesmeden devam ediyor, yılın ilk ayında çağdaş sanat dünyasındaki hareketliliğin peşinden gidiyoruz.

Ocak 23, 2023
Devamını Oku.
Yılbaşı Filmleri: Karlı ve Işıltılı Sahneleriyle İçinizi Isıtacak Öneriler Sanat

Yılbaşı Filmleri: Karlı ve Işıltılı Sahneleriyle İçinizi Isıtacak Öneriler

İzlemeye doyamayacağınız yılbaşı filmleri için, ekran karşısına geçmeden önce, patlamış mısırınızı hazırlamayı unutmayın.

Aralık 21, 2022
Devamını Oku.
Borusan Sanat'la Yeni Sezon: Yollar, Kültür ve Sanata Çıkıyor. Sanat

Borusan Sanat'la Yeni Sezon: Yollar, Kültür ve Sanata Çıkıyor.

Kültür ve sanatın farklı alanlarına verdiği destekle etkinlik takvimlerini prestijli etkinliklerle dolduran Borusan Sanat, yeni sezonda da alanında yetenekli ve heyecanla takip edilen sanatçıları İstanbul'da ağırlıyor.

Eylül 13, 2022
Devamını Oku.
Beyaz Perdede Yeni Sezon. Sanat

Beyaz Perdede Yeni Sezon.

Sezonun merakla beklenen filmleri ve film festivalleri.

Eylül 05, 2022
Devamını Oku.
Sanata Zaman Ayırın: Mart ve Nisan Ayı Etkinlikleri. Sanat

Sanata Zaman Ayırın: Mart ve Nisan Ayı Etkinlikleri.

İstanbul'a bahar, yepyeni sergilerle, canlanan konser takvimiyle ve festival ruhuyla geliyor. Borusan Sanat ve Borusan Contemporary olarak daima desteklediğimiz kültür ve sanat, farklı mekanlarda, farklı organizasyonlarla ve birçok etkinlik seçeneğiyle Mart ve Nisan aylarında da şehir hayatını canlandırıyor. Önümüzdeki haftaların etkinlik takviminden seçtiğimiz konser, sergi ve festivalleri ajandanıza eklemeyi unutmayın!

Mart 22, 2022
Devamını Oku.
2021'de Neler İzledik? Geride Kalan Yılın Öne Çıkan Film Ve Dizileri. Sanat

2021'de Neler İzledik? Geride Kalan Yılın Öne Çıkan Film Ve Dizileri.

Zorunlu, uzunca bir aranın ardından 2021'de sinema salonlarına, açık hava sinemalarına ve film festivallerine geri dönebildiniz mi? Yıl boyunca yeterince film izleyebildiniz, çok konuşulan dizileri takip edebildiniz mi? Yanıtınız ne olursa olsun, 2021 yılının öne çıkan filmlerini ve 2021-2022 sezonunun yükselişteki dizilerini izlemek için hiçbir zaman geç değil. Gelin, geride kalan yılın bazı önemli yapımlarını hatırlayalım, izleme listenizi birlikte oluşturalım.

Ocak 20, 2022
Devamını Oku.
Sanata Zaman Ayırın: Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi. Sanat

Sanata Zaman Ayırın: Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi.

Borusan Sanat ve Borusan Contemporary olarak daima desteklediğimiz kültür ve sanatın, pandemi koşullarıyla yaşamaya alışmaya başladığımız bu dönemde yeniden canlandığını görmek oldukça sevindirici. Siz de bu hareketliliğin bir parçası olmak için, İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Eskişehir'e, önümüzdeki haftaların etkinlik takviminden seçtiğimiz konser, sergi ve festivalleri ajandanıza ekleyin!

Kasım 10, 2021
Devamını Oku.
Hollywood'un Yıldızları. BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover Beyaz Perdede. Sanat

Hollywood'un Yıldızları. BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover Beyaz Perdede.

Sonbaharla birlikte, kültür ve sanat dünyasında yeni sezon, birçok yeni başlangıç, kavuşma, etkinlik ve açılışla geldi. Sanat alanlarında yepyeni sergiler, sokaklarda müzik, sahnelerde yeni hikâyeler, televizyonda sevdiğimiz dizilerin yepyeni sezonları… Öte yandan sonbahar demek, biraz da sinema demek. Farklı sahil kentlerindeki film festivalleriyle Türkiye sinemasının en yeni üretimleri izleyiciyle ve sektörle buluşurken, Filmekimi büyük şehirlere sonbaharı ödüllü filmlerle getirdi. Sinema tutkusunu paylaşırken, sizleri Hollywood'un yıllar geçtikçe gençleşen ve çevikleşen yıldızlarıyla tanıştırmak isteriz. Karşınızda beyaz perdenin aksiyon yıldızları: BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover.

Ekim 22, 2021
Devamını Oku.
Caza Yakışan Ses Kalitesi: BMW ile Cazın Sesi Yükseliyor. Sanat

Caza Yakışan Ses Kalitesi: BMW ile Cazın Sesi Yükseliyor.

İstanbul Caz Festivali, yıllardır olduğu gibi bu yaz da şehre cazı getirdi. Festival, kendinizi cazın ve müziğin farklı ritimlerine kaptırmak, dünyanın ve Türkiye'nin farklı müzikal düzlemlerinden sanatçılarla bir araya gelmek, parklarda, konser mekanlarında, açık hava tiyatrolarında ve tabii sokaklarda müziğe eşlik etmek için çok değerli bir fırsat. Caz ruhunu ve caz hazzını, konser mekanlarından gündelik hayata ve yolda geçen zamana taşımak da hiç zor değil. Hele ki BMW Ses Sistemi teknolojilerinin sağladığı gibi, otomobilinizi bir festival mekanına çevirebilecek, caza yakışan bir ses kalitesine sahipseniz…

Eylül 16, 2021
Devamını Oku.
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.