Lezzetin Şehri Lüks ile Buluşuyor: Borusan Oto Gaziantep. Seyahat

Lezzetin Şehri Lüks ile Buluşuyor: Borusan Oto Gaziantep.

Benzersiz kültürü, köklü tarihi ve adını dünyaya duyuran yöresel lezzetleriyle Gaziantep'i baştan aşağı keşfetmeye ne dersiniz?

Eylül 27, 2023
Devamını Oku.
Türkiye’de Glamping: Doğa, Huzur, Lüks ve Konfor Seyahat

Türkiye’de Glamping: Doğa, Huzur, Lüks ve Konfor

Şehrin kalabalığından uzaklaşıp doğayla iç içe kalabileceğiniz, temiz havanın keyfini çıkarabileceğiniz bir kamp tatili düşünün. Tabii bu tatile lüks ve konforu eklemeyi de unutmayın.

Eylül 07, 2023
Devamını Oku.
Kuzey Ege Rehberi: Saklı Cennetten Keşif Durakları Seyahat

Kuzey Ege Rehberi: Saklı Cennetten Keşif Durakları

Güneşin sıcacık yüzünü gösterdiği bu günlerde henüz nereye gideceğinize karar veremediyseniz, mavinin her tonunu görebileceğiniz Kuzey Ege'yi baştan aşağı keşfetmeye ne dersiniz?

Temmuz 14, 2023
Devamını Oku.
Şimdi Tam Zamanı: Akdeniz Bölgesi’nde Keşfedilmeyi Bekleyen Antik Kentler Seyahat

Şimdi Tam Zamanı: Akdeniz Bölgesi’nde Keşfedilmeyi Bekleyen Antik Kentler

Yılın en keyifli zamanı geldi. Denize ve güneşe ulaşma planları yaptığımız bu günlerde yolculuğunuzu renklendirecek kültür molaları önerilerimize devam ediyoruz.

Temmuz 07, 2023
Devamını Oku.
Şimdi Tam Zamanı: Ege Bölgesi’nde Keşfedilmeyi Bekleyen Antik Kentler Seyahat

Şimdi Tam Zamanı: Ege Bölgesi’nde Keşfedilmeyi Bekleyen Antik Kentler

Yazın gelişiyle birlikte tatil planları da bir yandan yapılmaya devam ediyor. Peki denizin ve güneşin peşinden gideceğiniz yolculuğunuza kültür molaları da eklemek ister misiniz?

Mayıs 31, 2023
Devamını Oku.
Bahar Rotası: Doğu Karadeniz Rehberi Seyahat

Bahar Rotası: Doğu Karadeniz Rehberi

Güneşin yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladığı şu günlerde, siz de bavulunu alıp yeni yerler keşfetmek isteyenlerden misiniz?

Mayıs 10, 2023
Devamını Oku.
Geçmişe Yolculuk: Borusan Oto’yla Kıbrıs’a. Seyahat

Geçmişe Yolculuk: Borusan Oto’yla Kıbrıs’a.

Bugün biraz sınırları genişletmeye ne dersiniz? O halde rotamızı yavru vatanımız Kıbrıs’a çeviriyoruz! Köklü tarihi ile Kıbrıs’ın başkentliğini yapan Lefkoşa, zengin kültürü ve eşsiz manzaralarıyla, uğruna yollara düşülecek bir güzelliğe sahip.

Eylül 27, 2022
Devamını Oku.
Yazı Renkli Kılacak Rota Önerileri Seyahat

Yazı Renkli Kılacak Rota Önerileri

Güneş ışınları yavaş yavaş cildimize değmeye başlarken günler uzuyor ve seyahat tutkusunu ruhunda taşıyanlar içinde yeniden yola çıkma hisleri canlanıyor. Yaz seyahatleri ulaşacağımız durağın kendisi kadar yolun da tadını çıkartmak, ailemiz ve sevdiklerimizle keyifli zaman geçirmek, yeni yerler ve tatlar keşfetmek için zaman yaratmamızı sağlıyor. Bu yaz yaratacağınız anıları hatırlanabilir kılmak için seçtiğimiz rotalara göz atarak şimdiden listenize eklemeyi unutmayın!

Mayıs 25, 2022
Devamını Oku.
Ailece Yollarda: Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer. Seyahat

Ailece Yollarda: Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer.

Karlı bir hafta sonunda ailenizle kısacık bir kayak macerasına doğru ya da güneşli bir bahar gününde ağaçların arasında kamp yapmanın keyfini çıkarmak üzere yola çıkmak… Kültür ve sanatı birlikte keşfetmek üzere bir müzenin yolunu tutmak… Ailemizle yolculuğa çıkmanın bahanesi çok; yol boyunca keyifli vakit geçirmenin de öyle. Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer, ailenizle çıkacağınız bu yolculukları birçok özelliği ve donanımıyla daha kolay, rahat ve güvenli hale getiriyor.

Mart 16, 2022
Devamını Oku.
Doğu Akdeniz’de İki Eşsiz Durak: Borusan Oto'yla Adana ve Mersin'e. Seyahat

Doğu Akdeniz’de İki Eşsiz Durak: Borusan Oto'yla Adana ve Mersin'e.

Doğu Akdeniz'de, Çukurova'nın verimli topraklarında gezinirken, Anadolu'nun ticaret ve kültür başkentlerinden ikisini birden gezme, görme fırsatı bulacaksınız: Sıcağın bir farklı kavurduğu, pamuğun ve kebabın merkezi Adana. Türkiye'nin en önemli liman kentlerinden tarihi ve plajlarıyla öne çıkan Mersin… Borusan Oto'nun da iki kent arasında konumlanan, birçok hizmet sunan bir şubeyle ziyaret ettiği bu iki kenti, gelin birlikte keşfedelim.

Ocak 05, 2022
Devamını Oku.
2022 Lüks Seyahat Trendleri. Seyahat

2022 Lüks Seyahat Trendleri.

Kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte birçoğumuz için seyahat vazgeçilmez hale geldi. Günlük yaşantımızın stresinden uzaklaşmak, pandeminin etkisini üzerimizden atmak adına yeni seyahat alternatifleri de önem kazandı. Yeni senenin tatil planlarını yaparken size kılavuzluk edecek 5 lüks seyahat trendini keşfedin.

Aralık 21, 2021
Devamını Oku.
1 / 2
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.