Geçmişe Yolculuk: Borusan Oto’yla Kıbrıs’a. Seyahat

Geçmişe Yolculuk: Borusan Oto’yla Kıbrıs’a.

Bugün biraz sınırları genişletmeye ne dersiniz? O halde rotamızı yavru vatanımız Kıbrıs’a çeviriyoruz! Köklü tarihi ile Kıbrıs’ın başkentliğini yapan Lefkoşa, zengin kültürü ve eşsiz manzaralarıyla, uğruna yollara düşülecek bir güzelliğe sahip.

Eylül 27, 2022
Devamını Oku.
Yazı Renkli Kılacak Rota Önerileri Seyahat

Yazı Renkli Kılacak Rota Önerileri

Güneş ışınları yavaş yavaş cildimize değmeye başlarken günler uzuyor ve seyahat tutkusunu ruhunda taşıyanlar içinde yeniden yola çıkma hisleri canlanıyor. Yaz seyahatleri ulaşacağımız durağın kendisi kadar yolun da tadını çıkartmak, ailemiz ve sevdiklerimizle keyifli zaman geçirmek, yeni yerler ve tatlar keşfetmek için zaman yaratmamızı sağlıyor. Bu yaz yaratacağınız anıları hatırlanabilir kılmak için seçtiğimiz rotalara göz atarak şimdiden listenize eklemeyi unutmayın!

Mayıs 25, 2022
Devamını Oku.
Ailece Yollarda: Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer. Seyahat

Ailece Yollarda: Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer.

Karlı bir hafta sonunda ailenizle kısacık bir kayak macerasına doğru ya da güneşli bir bahar gününde ağaçların arasında kamp yapmanın keyfini çıkarmak üzere yola çıkmak… Kültür ve sanatı birlikte keşfetmek üzere bir müzenin yolunu tutmak… Ailemizle yolculuğa çıkmanın bahanesi çok; yol boyunca keyifli vakit geçirmenin de öyle. Yeni BMW 2 Serisi Active Tourer, ailenizle çıkacağınız bu yolculukları birçok özelliği ve donanımıyla daha kolay, rahat ve güvenli hale getiriyor.

Mart 16, 2022
Devamını Oku.
Doğu Akdeniz’de İki Eşsiz Durak: Borusan Oto'yla Adana ve Mersin'e. Seyahat

Doğu Akdeniz’de İki Eşsiz Durak: Borusan Oto'yla Adana ve Mersin'e.

Doğu Akdeniz'de, Çukurova'nın verimli topraklarında gezinirken, Anadolu'nun ticaret ve kültür başkentlerinden ikisini birden gezme, görme fırsatı bulacaksınız: Sıcağın bir farklı kavurduğu, pamuğun ve kebabın merkezi Adana. Türkiye'nin en önemli liman kentlerinden tarihi ve plajlarıyla öne çıkan Mersin… Borusan Oto'nun da iki kent arasında konumlanan, birçok hizmet sunan bir şubeyle ziyaret ettiği bu iki kenti, gelin birlikte keşfedelim.

Ocak 05, 2022
Devamını Oku.
2022 Lüks Seyahat Trendleri. Seyahat

2022 Lüks Seyahat Trendleri.

Kısıtlamaların kaldırılmasıyla birlikte birçoğumuz için seyahat vazgeçilmez hale geldi. Günlük yaşantımızın stresinden uzaklaşmak, pandeminin etkisini üzerimizden atmak adına yeni seyahat alternatifleri de önem kazandı. Yeni senenin tatil planlarını yaparken size kılavuzluk edecek 5 lüks seyahat trendini keşfedin.

Aralık 21, 2021
Devamını Oku.
Tarih ve Lezzetin Kesişimi: Borusan Oto’yla Gaziantep’e. Seyahat

Tarih ve Lezzetin Kesişimi: Borusan Oto’yla Gaziantep’e.

Doğu Akdeniz'den Güneydoğu Anadolu'ya doğru giderken, Anadolu'nun zengin kültürel mirasının önemli bir parçasını oluşturan, kiminin sadece yemeklerini tatmak için bile seyahat ettiği güzel bir şehre ulaşacaksınız: Gaziantep. Tarihte İpek Yolu ve Baharat Yolu'nun önemli bir durağı olan, bu yüzden de yöresel yemekleri ve yemek kültürü eşsiz lezzetler ortaya çıkarmış Gaziantep, adındaki 'gazi' ünvanınıysa Kurtuluş Savaşı'ndaki şanlı mücadelesinin başarıyla sonuçlanmasına borçlu. Borusan Oto'nun da adreslerinden biri olan Gaziantep'i, gelin birlikte keşfedelim.

Kasım 30, 2021
Devamını Oku.
Cumhuriyetin Başkenti: Borusan Oto’yla Ankara’ya. Seyahat

Cumhuriyetin Başkenti: Borusan Oto’yla Ankara’ya.

Anadolu'nun tam ortasındaki, Türkiye Cumhuriyeti'nin doğum yeri Ankara, ülkemiz için bir başkent, bir bürokrasi kenti olmaktan çok daha fazlası aslında. Gri ve kasvetli tanımlamalarına inat rengârenk yaşamı, Cumhuriyet'in izlerini taşıyan tarihi mekanları ve kültür ile sanata dair sunduğu imkanlarla Ankara, her mevsim olduğu gibi sonbaharda da bir başka güzel. İki şubesiyle Borusan Oto'ya da ev olan başkenti, gelin birlikte keşfedelim.

Kasım 01, 2021
Devamını Oku.
Tarihin Kalbine Doğru: Borusan Oto'yla Diyarbakır'a. Seyahat

Tarihin Kalbine Doğru: Borusan Oto'yla Diyarbakır'a.

Ege ve Akdeniz sahillerinde geçen yaz günlerinin ardından, Türkiye'nin denizden uzak bölgelerini keşfetmek için sonbahar ideal bir mevsim. Ülkemizin en büyük kentlerinden Diyarbakır, binlerce yıllık tarihi, görkemli yapıları, sofraları donatan mutfağı ve zengin kültürüyle, uğruna yollara düşülecek güzelliğe sahip. Üstelik tüm bunların yanı sıra, Diyarbakır'da sizi farklı bir sürpriz de bekliyor: BMW’nin yeni kurumsal kimliğinin dünyada ilk kez uygulandığı ve BMW Store adını verdiğimiz yeni konsept tesisimiz Borusan Oto Diyarbakır!

Ekim 06, 2021
Devamını Oku.
Trakya'ya doğru: Borusan Oto'yla Çorlu'ya. Seyahat

Trakya'ya doğru: Borusan Oto'yla Çorlu'ya.

Yaşam metropollerden, yollar ve rotalar şehir içinden ibaret değil. Türkiye'nin dört bir yanında, farklı özellikleriyle ve güzellikleriyle gezilmeyi, görülmeyi bekleyen yerler var. Peki sonbaharda direksiyonu Trakya'ya kırmaya ne dersiniz? Mesela iç içe bir hafta sonu tatili ya da tarihin izlerini sürebileceğiniz günübirlik bir rota için… Destinasyon mu? Çorlu.

Eylül 27, 2021
Devamını Oku.
Sessizliğe Doğru: Eylül'de Alternatif Seyahat Rotaları Seyahat

Sessizliğe Doğru: Eylül'de Alternatif Seyahat Rotaları

Eylül ayının iki mevsim arası güzelliği ve serinliği, eşsiz manzaralar eşliğinde bir başka oluyor. Yıl boyunca alarmın çalmadığı, huzurlu bir seyahatin yolunu gözlüyorsanız, hele ki elektrikli otomobillerin sessizliğiyle yollara düştüğünüzde, otomobil ve şehir gürültüsünü tamamen hayatınızdan çıkarmak istiyorsunuz. Bilinmeyeni bilinene, keşif rotalarını popüler olana, tenha sahilleri kalabalık sokaklara tercih edenler için üç alternatif Eylül rotası hazırladık.

Eylül 10, 2021
Devamını Oku.
Sürdürülebilir Seyahat Mümkün: Az Tüketim, Bol Deneyim. Seyahat

Sürdürülebilir Seyahat Mümkün: Az Tüketim, Bol Deneyim.

Seyahat etmek sizin için ne anlama geliyor? Alarm kurmadan uyanmak, yeni güzellikler ve doğal lezzetler keşfetmek, kendinize zaman ayırmak… Peki gelecek nesiller de seyahat etmenin hazzını sizin gibi rahatça yaşayabilecek mi?

Ağustos 20, 2021
Devamını Oku.
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.