Türkiye'nin Farklı Noktalarından, Huzur Dolu Kitap Kafeler. Yaşam

Türkiye'nin Farklı Noktalarından, Huzur Dolu Kitap Kafeler.

Türkiye'nin farklı şehirlerinde, bir yandan kitabınızı okurken, diğer yandan lezzetli kahvenizi yudumlamak ister misiniz? Cevabınız evet ise, Türkiye'nin dört bir yanındaki kütüphane konseptli mekanları keşfe çıkıyoruz.

Ağustos 16, 2022
Devamını Oku.
Türkiye’nin Farklı Lokasyonlarından, En İyi Türk Şef Restoranları. Yaşam

Türkiye’nin Farklı Lokasyonlarından, En İyi Türk Şef Restoranları.

Yeni tatlar keşfetmeyi, farklı mekan arayışında olanları, lezzetin peşinden koşan gastronomi tutkunlarını böyle alalım!

Ağustos 10, 2022
Devamını Oku.
Yazın Başkenti: Bodrum. Yaşam

Yazın Başkenti: Bodrum.

Borusan Oto'yla Bodrum'a.

Ağustos 04, 2022
Devamını Oku.
Açık Havada Sanat: Yaza Özel Bir Etkinlik Takvimi. Yaşam

Açık Havada Sanat: Yaza Özel Bir Etkinlik Takvimi.

Kültür ve sanat etkinlikleri, yaz aylarında açık havada birçok seçenek sunuyor. Yaz gecelerini güzelleştiren pek çok etkinlik, bu yazımızda sizleri bekliyor.

Temmuz 19, 2022
Devamını Oku.
Babalar Günü İçin Orijinal Hediye Fikirleri. Yaşam

Babalar Günü İçin Orijinal Hediye Fikirleri.

Lüks ve zarafeti seven babalar için mükemmel bir Babalar Günü hediyesi fikri arıyorsanız bu yazımızda bize eşlik edin.

Haziran 08, 2022
Devamını Oku.
Yavaş Yaşamak Ne Değildir? Yaşam

Yavaş Yaşamak Ne Değildir?

Yavaş yaşamak, hayatınızın her alanına yavaş yavaş dahil edebileceğiniz bir hareket. Ve insanların yaratıcılığına paralel olarak daha fazla alana yayılabilecek bir bildiklerinizi-unutup-yeniden-öğrenme biçimi.

Mayıs 10, 2022
Devamını Oku.
Sanata Zaman Ayırın. Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi. Yaşam

Sanata Zaman Ayırın. Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi.

Yazın coşkusuyla açık hava etkinliklerine karşılamak, bir yandan da sezon boyunca güzel anılar biriktirdiğiniz kapalı mekanlarla geçici bir süreliğine vedalaşmak için mayıs ve haziran ayları boyunca cazdan klasik müziğe, ana akım sinemadan festival filmlerine, çağdaş sanattan fotoğraf sergilerine birçok seçeneğiniz olacak. Borusan Sanat ve Borusan Contemporary olarak daima desteklediğimiz kültür ve sanat, farklı mekanlarda, farklı organizasyonlarla ve birçok etkinlik seçeneğiyle ilkbaharın son, yazın ilk aylarında da şehir hayatını canlandırıyor. Önümüzdeki haftaların etkinlik takviminden seçtiğimiz konser, sergi ve festivalleri ajandanıza eklemeyi unutmayın!

Nisan 27, 2022
Devamını Oku.
WE ARE M. 50 Yıllık Bir Tutku Yaşam

WE ARE M. 50 Yıllık Bir Tutku

Yarış pistlerinde başlayan ve şehir hayatına adapte olan yarım asırlık bir serüven… BMW M, 50. yılını kutluyor ve bu yıl dönümüyle birlikte mavi, mor ve kırmızı denilince akla gelen klasik “BMW Motorsport’’ logosu geri dönüyor. Ayrıca sadece bu da değil, stil öncüsü gövde renkleri ve koleksiyonerleri heyecanlandıracak çok özel bir sürpriz de Borusan Oto şubelerinde görülebiliyor.

Nisan 21, 2022
Devamını Oku.
Sürdürülebilirliğin Zihindeki Yeni Yolculuğu. Yaşam

Sürdürülebilirliğin Zihindeki Yeni Yolculuğu.

Bildiklerinizi unutmak, geçmişte etkili olan ve fakat şu an ilerlemenizi sınırlandıran davranışları ve zihin durumunu bırakmak, bu davranışlardan ve durumdan uzaklaşmak ve onların çerçevesini yeniden çizmek anlamına geliyor. Bildiklerinizi unutmak bir kere olan ve biten bir durum değil; alışılmış, ihtiyatlı ve tekrar eden pratiklerden uzaklaşmayı ve geleceğe bakmak için şimdiki zamanın durumsal gerçekliğine adapte olmayı gerektiren bir sistem.

Nisan 08, 2022
Devamını Oku.
Soğuk Bir Günde İçinizi Isıtacak Keşif Yolu Önerileri. Yaşam

Soğuk Bir Günde İçinizi Isıtacak Keşif Yolu Önerileri.

Yağmurlu ve karlı günlerde dışarıda vakit geçirmek kimseye pek cazip gelmiyor. Sizi ekran karşısına kilitleyecek bir diziyle, sinemaya olan aşkınızı canlandıracak ilgi çekici bir filmle ya da sürükleyici bir kitapla geçireceğiniz böyle bir hafta sonunda, tek ihtiyacınız olan size eşlik edip içinizi ısıtacak sıcak bir içecek olacak. Bu yazıda, evde geçen kış günlerinizi güzelleştirecek dizi, film ve kitap önerilerinin yanı sıra mutluluğunuzu arttıracak kahve ve sıcak şarap tariflerine de göz atabilirsiniz.

Şubat 24, 2022
Devamını Oku.
Türkiye'nin Dört Bir Yanındaki Gastronomi Vahaları. Yaşam

Türkiye'nin Dört Bir Yanındaki Gastronomi Vahaları.

Sık seyahat eden biri bilecektir ki yüksek gastronomi deneyiminin nerede karşınıza çıkacağı hiç belli olmaz! Büyük umutlarla kapısında sıra beklediğiniz havalı restoranlar hayal kırıklığı yaşatabilir, yanlışlıkla saptığınız bir sokakta oturduğunuz sofrada tattıklarınızla mest olabilirsiniz. Size bu kez tahmin etmediğiniz lokasyonlarda bulacağınız şahane lezzetleri sıralıyoruz...

Şubat 15, 2022
Devamını Oku.
1 / 2
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.