Geri
Sanata Zaman Ayırın. Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi. Yaşam

Sanata Zaman Ayırın. Sergi, Konser ve Etkinlik Takvimi.

Yazın coşkusuyla açık hava etkinliklerine karşılamak, bir yandan da sezon boyunca güzel anılar biriktirdiğiniz kapalı mekanlarla geçici bir süreliğine vedalaşmak için mayıs ve haziran ayları boyunca cazdan klasik müziğe, ana akım sinemadan festival filmlerine, çağdaş sanattan fotoğraf sergilerine birçok seçeneğiniz olacak. Borusan Sanat ve Borusan Contemporary olarak daima desteklediğimiz kültür ve sanat, farklı mekanlarda, farklı organizasyonlarla ve birçok etkinlik seçeneğiyle ilkbaharın son, yazın ilk aylarında da şehir hayatını canlandırıyor. Önümüzdeki haftaların etkinlik takviminden seçtiğimiz konser, sergi ve festivalleri ajandanıza eklemeyi unutmayın!

Nisan 27, 2022
Devamını Oku.
WE ARE M. 50 Yıllık Bir Tutku Yaşam

WE ARE M. 50 Yıllık Bir Tutku

Yarış pistlerinde başlayan ve şehir hayatına adapte olan yarım asırlık bir serüven… BMW M, 50. yılını kutluyor ve bu yıl dönümüyle birlikte mavi, mor ve kırmızı denilince akla gelen klasik “BMW Motorsport’’ logosu geri dönüyor. Ayrıca sadece bu da değil, stil öncüsü gövde renkleri ve koleksiyonerleri heyecanlandıracak çok özel bir sürpriz de Borusan Oto şubelerinde görülebiliyor.

Nisan 21, 2022
Devamını Oku.
Sürdürülebilirliğin Zihindeki Yeni Yolculuğu. Yaşam

Sürdürülebilirliğin Zihindeki Yeni Yolculuğu.

Bildiklerinizi unutmak, geçmişte etkili olan ve fakat şu an ilerlemenizi sınırlandıran davranışları ve zihin durumunu bırakmak, bu davranışlardan ve durumdan uzaklaşmak ve onların çerçevesini yeniden çizmek anlamına geliyor. Bildiklerinizi unutmak bir kere olan ve biten bir durum değil; alışılmış, ihtiyatlı ve tekrar eden pratiklerden uzaklaşmayı ve geleceğe bakmak için şimdiki zamanın durumsal gerçekliğine adapte olmayı gerektiren bir sistem.

Nisan 08, 2022
Devamını Oku.
Soğuk Bir Günde İçinizi Isıtacak Keşif Yolu Önerileri. Yaşam

Soğuk Bir Günde İçinizi Isıtacak Keşif Yolu Önerileri.

Yağmurlu ve karlı günlerde dışarıda vakit geçirmek kimseye pek cazip gelmiyor. Sizi ekran karşısına kilitleyecek bir diziyle, sinemaya olan aşkınızı canlandıracak ilgi çekici bir filmle ya da sürükleyici bir kitapla geçireceğiniz böyle bir hafta sonunda, tek ihtiyacınız olan size eşlik edip içinizi ısıtacak sıcak bir içecek olacak. Bu yazıda, evde geçen kış günlerinizi güzelleştirecek dizi, film ve kitap önerilerinin yanı sıra mutluluğunuzu arttıracak kahve ve sıcak şarap tariflerine de göz atabilirsiniz.

Şubat 24, 2022
Devamını Oku.
Türkiye'nin Dört Bir Yanındaki Gastronomi Vahaları. Yaşam

Türkiye'nin Dört Bir Yanındaki Gastronomi Vahaları.

Sık seyahat eden biri bilecektir ki yüksek gastronomi deneyiminin nerede karşınıza çıkacağı hiç belli olmaz! Büyük umutlarla kapısında sıra beklediğiniz havalı restoranlar hayal kırıklığı yaşatabilir, yanlışlıkla saptığınız bir sokakta oturduğunuz sofrada tattıklarınızla mest olabilirsiniz. Size bu kez tahmin etmediğiniz lokasyonlarda bulacağınız şahane lezzetleri sıralıyoruz...

Şubat 15, 2022
Devamını Oku.
Sevgililer Günü’nde Aşkı Kutlamanın Orijinal Yolları. Yaşam

Sevgililer Günü’nde Aşkı Kutlamanın Orijinal Yolları.

Sevgililer Günü, onunla özdeşleştirdiğimiz pembe, kırmızı ve gül yapraklı konseptler nedeniyle kulağa çok cezbedici gelmese de günlük yaşamın karmaşasını katlanılabilir kılan o özel kişiye zaman ayırmak hiç de fena bir fikir değil. Bir başkasının sevdiği şeylere odaklanmak, birlikte yeni tatlar, etkinlikler denemek ve hediyeleşmek kadar basit şeyler, aslında ihtiyacımız olan bir pratiği; “ben” odaklı düşünme halinden çıkarak başka bir frekansa geçmeyi sağlıyor. Biz de bu yıl, Sevgililer Günü’nde bu frekansı yakalayabilmenize yardımcı olabilecek seçenekleri derledik.

Şubat 11, 2022
Devamını Oku.
Avrupa Yakası'nda Hafta Sonu. Güneşli Kış Günleri İçin Üç Alternatif Rota. Yaşam

Avrupa Yakası'nda Hafta Sonu. Güneşli Kış Günleri İçin Üç Alternatif Rota.

Kış güneşinin yüzünü gösterdiği, soğuk ama güzel havalarda, İstanbul'un tadını çıkarmak için alternatif bir rota arayışında mısınız? Avrupa yakasında şehir merkezinin dışına doğru gitmek, doğayla, sanat ve mimariyle baş başa kalmak için size önerilerimiz var. Üstelik Borusan Oto Şubeleri, hizmet kalitesiyle yolunuzun üstünde karşınıza çıkacak.

Şubat 02, 2022
Devamını Oku.
Bildiklerinizi Unutmak: Sürdürülebilir Zihin ve Yavaşlamak Üzerine. Yaşam

Bildiklerinizi Unutmak: Sürdürülebilir Zihin ve Yavaşlamak Üzerine.

Öğrenmek, görünüşe bakılırsa, en kolay olanıymış. Başkalarının davranışlarını taklit eden genç bir çocuğu inceleyen ve izleyen herkes, öğrenmenin doğal olarak yakın çevreden başladığını bilir. Yeni öğrenme biçimi olan bildiklerini unutmak, dünyayı nasıl daha farklı görürüz ve neden daha farklı görmeliyiz, sorularını cevaplarken size kılavuz olabilir.

Ocak 25, 2022
Devamını Oku.
Yeni Yıla Hızlı Bir Giriş: Dilek Listeniz Hazır Mı? Yaşam

Yeni Yıla Hızlı Bir Giriş: Dilek Listeniz Hazır Mı?

Her yeni yıla giriş yaparken kendimizi iddialı “yeni bir yıl yeni bir ben” listeleri hazırlarken buluyoruz. Günde şu kadar litre su içilecek, haftada şu kadar gün spor yapılacak, gibi çok gerçekçi olmayan hedeflerle dolu bu listeleri hazırlarken unuttuğumuz bir şey var: bizi iyi hissettirecek planları da içermesi gerektiği. Yıl boyunca ilham alabileceğiniz dilek listenizi yaratırken yardımcı olacak ipuçlarını derledik.

Ocak 13, 2022
Devamını Oku.
Hediyeniz Deneyim Olsun. Yılbaşı Hediyesi Önerileri. Yaşam

Hediyeniz Deneyim Olsun. Yılbaşı Hediyesi Önerileri.

Hediyeler ikiye ayrılır; paketlenebilenler ve paketlenemeyenler. Bu yılbaşında sevdiklerinize her ikisini de hediye edebilirsiniz. Size paketlenebilecek hediyeler için birkaç önerimiz var; üstelik aralarında BMW ve MINI ruhunu daima yanınızda hissetmenizi sağlayacak olanlar da bulunuyor. Paketlenemeyen hediyelerse deneyim odaklı; hediye edilen kişiyle birlikte bir şeyler öğrenmenin, saklı kalmış yeteneklerinizi açığa çıkarmanın ve onlarla zaman geçirmenin büyüsüyle süsleniyor.

Aralık 16, 2021
Devamını Oku.
Zamanı Olmayan Bir Özgürlük Tutkusu. Cabriolet. Yaşam

Zamanı Olmayan Bir Özgürlük Tutkusu. Cabriolet.

Otomobiller icat edildikleri günden bu yana çeşitli amaçlar için kullanıldı. Bu amaçlardan en yaygını tabii ki ulaşımdı. Zamanla değişen ihtiyaçlara paralel olarak otomobil gövdeleri de değişim gösterdi. Fakat içlerinden birisi otomobilin doğuşundan bu yana hep vardı; Cabriolet…

Buğra Ali Pulurluoğlu - Seçkin Uysal

Haziran 30, 2021
Devamını Oku.
1 / 2
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.