Online Servis Randevusu

Randevunuzu internetten alın, servisiniz için zaman kazanın.

Online Servis Randevusu

Orijinal Otomobil Parçaları

Alanında uzman teknisyenlerimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımızla servislerimizde sadece orijinal parçaları kullanır, hiçbir zaman Borusan Oto hizmet kalitesinden taviz vermeyiz.

İkame Otomobil Hizmeti

Otomobilinizi servise bıraktığınızda, kısa süreliğine de olsa otomobilsiz kalmamanız için size ikame araç tahsis ederiz. Böylece hiçbir zaman sürüş keyfinizden ödün vermezsiniz. İkame otomobil uygunluğu için Borusan Oto Yetkili Servisi’niz ile iletişime geçebilirsiniz.

Zamana Karşı Yarış: PIT-STOP.

Otomobilinizin bakım işlemlerine zaman kaybetmeden başlar, işlemlerinizi 3 saatte uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirerek size teslim ederiz.
*Bu hizmet, ilgili servisten alınacak randevu üzerine otomobilin saat 14:00’e kadar servise teslim edilmesi halinde sağlanmaktadır. Motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, klima filtresi, buji-yakıt filtresi, fren hidroliği ve ön arka balata değişimini kapsayan bakım işlemleri için geçerlidir.

Servis Sadakat Programı

%20’ye varan servis avantajları, kapsamı ve ödeme tabloları hakkında detaylı bilgiye sadakat programları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sadakat Programları

Lastik Hizmeti

Borusan Oto’nun lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır.

Oto Kuaför Hizmeti

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri detaylı iç ve dış temizlik, döşeme ve halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren oto kuaför hizmetimiz, otomobilinizin ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, otomobilinizin ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

Borusan Oto 3. Yaş Onarım Güvence Paketi

Servis belgesinde belirtilen koşullara tabi olarak sağlanan ve önceden belirtilen istisnalar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsayan Borusan Oto 3. Yaş Onarım Güvence Paketi sunulmaktadır. Borusan Oto 3. Yaş Onarım Güvence Paketi hakkında bilgi almak için şubelerimiz ile temasa geçebilirsiniz.

Yol Yardım

Otomobilinizde yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumunda Borusan Oto Acil Servis, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. 444 22 99 Yol Yardım Hattı’nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyacınıza göre otomobilinize bulunduğu yerde müdahale edecek ya da otomobilinizin en yakın yetkili servise çekilmesini sağlayacaktır.

Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.