Online Servis Randevusu

Jaguar’ınızın modeli, yaşı ne olursa olsun tüm bakım onarım işlemleri için işinde uzman teknisyenler, son teknoloji ekipman ve orijinal yedek parça güvencesi sadece Jaguar Yetkili Servisi Borusan Oto Şubeleri’nde.

Servis Randevusu İçin Tıklayın

Orijinal Jaguar Parçaları

Orijinal Jaguar Parçaları kullanarak gerçek Jaguar deneyimini yaşamayı sürdürün.

Jaguar Orijinal Parçalar, kalite, uyum ve sağlamlık standartlarına uygun olarak tasarlanır, test edilir ve üretilir. Her bir parça, otomobilin optimum performans düzeyini garanti etmek ve hizmet ömrünü en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, otomobile özel olarak tasarlanır.

Bu düzeyde testlerle montaj, kalite, dayanıklılık ve işlevlere tamamen güvenebilirsiniz. Her Orijinal Parça için 24 aylık otomobil parça garantisini güvenle vermemizin nedeni de budur.

Online Servis GeçmişiServis geçmişinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişim sağlayın.

Otomobil sahiplerinin servis geçmişi kaydı olarak yalnızca basılı evraklara mahkum olduğu dönemler artık geride kaldı. Jaguar'ın Online Servis Geçmişi her şeyi değiştiriyor. Yeni model bir Jaguar sahibi olarak artık, internet erişiminizin olduğu her yerden otomobilinizin servis kayıtlarını görebilirsiniz.

Verilerinizin korunduğundan emin olabilirsiniz. Jaguar servis geçmişi kayıtlarınızın tamamı (gerçekleştirilmiş bakım kayıtları, tüm planlanan bakımlar, ilgili bakım öğeleri ve gövde korozyon kontrolleri dahil), çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde saklanır ve bunlara yalnızca siz veya Jaguar Yetkili Servisleri erişim sağlayabilir.

Jaguar Yetkili Servisi Borusan Oto Şubeleri
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.