Şimdi
Randevu Alın

Borusan Oto MINI Yetkili Servisi ile Güvenli Sürüş Keyfi

Borusan Oto MINI Yetkili Servisi, alanında uzman personelleriyle otomobilinizin ihtiyaçlarını profesyonel şekilde karşılar. Otomobilinizin bakım ve onarım süreçlerinin her bir adımını, eksiksiz olarak gerçekleştirir. Böylece sürüş deneyimini ve güvenliğini daima üst seviyede yaşamanıza yardımcı olur. MINI Yetkili Servisi tarafından sunulan imkânlara göz atarak otomobilinizin ilk günkü performansını ve özelliklerini koruyan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 

MINI Otomobilinizin Bakımı Neden Önemlidir?

Sizinle beraber zorlu yolları aşan MINI otomobilinizde zamanla teknik ve estetik açıdan yıpranmalar gözlemleyebilirsiniz. Keyif ve konforu ön planda tutanların tercihi olan bu otomobillerin belirli aralıklarla bakıma girmesi gerekir. Aksi takdirde ileride daha büyük sorunlara yol açacak arızalar ve aşınmalar meydana gelebilir. Kapsamlı hizmetleriyle ön plana çıkan Borusan Oto MINI Yetkili Servisleri, otomobilinizin performansını ve görünümünü olumsuz etkileyen durumları kısa süre içerisinde giderir. Bu sayede her seferinde beklentilerinize başarıyla yanıt veren ve dinamik ritminize ayak uydurmayı başaran bir sürüş deneyimine ulaşmanız mümkün hâle gelir. 

MINI Otomobilinizin Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Genellikle otomobillerin yıl ve kilometre kriterlerine göre periyodik bakımlardan geçmesi gerekir. 


MINI Yetkili Servisi Borusan Oto’nun Verdiği Hizmetler Nelerdir?

MINI Yetkili Servisi Borusan Oto’nun farklı beklentilere yanıt veren çok sayıda hizmeti vardır. MINI’niz için alacağınız en özel çözümlerle isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla karşılık bulabilirsiniz. Borusan Oto MINI Yetkili Servislerinde sunulan hizmetlerden bazıları aşağıda yer alır. 


 • Ücretsiz vale hizmeti: Otomobiliniz adresinizden alınır, bakım ve onarım süreçlerinin tamamlanmasıyla en kısa süre içerisinde size teslim edilir. 


 • İkame otomobil hizmeti: Borusan Oto MINI yetkili servislerinden yararlandığınızda size ikame bir otomobil verilir. Böylece MINI’niz bakımdayken sürüş deneyimine ve günlük hayatınıza kesintisiz devam edebilirsiniz. Kusursuz Sürüş için Temel Muayene ve Bakım

MINI servisinde sürüş deneyimini kusursuz hâle getiren bakım hizmetleri sunulur. Öncelikle otomobiliniz, özel eğitimlerden geçen ve MINI modellerine hâkim olan teknisyenler tarafından kontrolü yapılır. Ardından herhangi bir arıza ve yıpranma tespit edilmesi durumunda etkin bir yol haritası çizilir. Vakit kaybetmeden atılan adımlarla otomobilinizin daima %100 MINI kalmaya devam etmesi sağlanır. 


MINI bakım süreçlerinde ise otomobilinizde çeşitli nedenlerle meydana gelebilecek arızalar kontrol edilir. Değişmesi gereken parçalar ve iyileştirilmesi gereken teknik detaylar belirlenir. Ayrıca mevcut arızaların daha büyük sorunlara dönüşmesi önlenir. Kapsamlı bakım işlemleri sayesinde ileride size zaman kaybı ve maliyet olarak dönecek büyük çaplı problemler ortadan kalkar. 

Mekanik ve Elektronik Onarımlar

MINI servisinde sizi bekleyen onarım hizmetleri, sürüş güvenliğini ve performansını doğrudan etkiler. Mekanik onarım süreçlerinde; motor, fren, debriyaj, havalandırma, aydınlatma, yakıt kontrolü ve lastik gibi sistemlerdeki aksaklıklar giderilir. Arızalara hızlı ve kalıcı çözümler getirildiği için otomobilin kullanım ömrü uzarken yolculuktan aldığınız keyif de bir üst düzeye çıkar. 


Borusan Oto MINI Yetkili Servislerinde otomobilinizin elektronik sistemleri de detaylıca kontrol edilir.Otomobildeki enerji dönüşümünü sağlayan aküde zaman zaman yıpranma, elektrolit seviyesinde azalma ve kutup başlarında kısa devre gibi arızalar açığa çıkabilir. Borusan Oto MINI Yetkili Servisinde sunulan elektronik onarım hizmetleriyle otomobilin sorunsuz çalışmasını engelleyen tüm arızalardan kurtulabilirsiniz. 

Otomobiliniz İlk Günkü Gibi: Kozmetik ve Hasar Onarım Hizmetleri

Otomobilinizin ilk günkü gibi kalması için kozmetik ve hasar onarım hizmetlerinde profesyonel destek almanız son derece önemlidir. Aksi takdirde MINI’nizin eşsiz performansına ve görünümüne zarar veren unsurlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Borusan Oto MINI Yetkili Servisinde sağlanan oto koruma hizmetleri, kalite ve özeni bir araya getirir. Bu kapsamda otomobiliniz için seramik, boya koruma, cam filmi ve kaplama gibi işlemler uygulanır. Ayrıca tek parça boya, ön cam değişimi ve kozmetik onarım süreçleri en kısa süre içerisinde tamamlanır. 

Borusan Oto MINI Yetkili Servislerinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Borusan Oto MINI Yetkili Servisi hizmetlerinden yararlanarak pek çok avantaja aynı anda ulaşabilirsiniz. Bu avantajlar arasında bakım ve onarım süreçlerinde orijinal parçaların kullanılması yer alır. Otomobilinizin zamanla eskiyen ve işlevini kaybeden kısımları, orijinal MINI parçalarıyla değiştirilir. Böylelikle daha uzun ömürlü ve kalıcı bir sonuç elde edilir. Borusan Oto MINI Yetkili Servislerinin sunduğu bir diğer fayda da 7/24 yanınızda olmasıdır. Otomobilinizle alakalı bir sorun yaşadığınızda yol yardım hizmetlerinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. 

Profesyonel ve Güvenilir Servis Hizmetleri Borusan Oto’da.

Borusan Oto MINI Yetkili Servisleri, profesyonel ve güvenilir hizmetleriyle ön plana çıkar. Bu hizmetlerden faydalanmak için servis randevu formunu doldurmanız yeterlidir. Online MINI servis randevusu aldıktan sonra fazla beklemenize gerek kalmadan size dönüş yapılır. Üstelik bakım işlemleriniz ve diğer hizmetler için de en kısa sürede randevu almanız mümkündür. Güvenli sürüş keyfi denildiğinde ilk akla gelen isim olan Borusan Oto MINI Yetkili Servisleriyle otomobilinizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilirsiniz.

MINI Servis

Standart İnceleme. İstediğiniz Gibi Servis.

Bir sonraki servis muayenesinin yaklaştığını düşünmekten kimse hoşlanmaz. Bir MINI'yle, zaten bunu düşünmek zorunda değilsiniz. Çünkü MINI'lerin belirli servis aralıkları yoktur. Şartlara Bağlı Servis (CBS) sayesinde, MINI'niz bakım ve onarımın ne zaman gerektiğini bildirerek sizin servise boşu boşuna gitmenizi önler, para ve zamandan tasarruf sağlar.

MINI FUN Card

FUN Card ile birlikteyiz.

Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı iş birliğimizi FUN Card ile pekiştiriyoruz. FUN Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. FUN Card, 2 yaşını doldurmuş* MINI otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. FUN Card ile ilgili tüm detaylara menülerden ulaşabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız FUN Card başvurusu yapabilmeniz için Borusan Otomotiv Yetkili Servislerine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

*FUN Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden FUN Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir.

CBS

Motor Yağı Servisi
Normal Durum
Servis Gerekli
Servis Geçmiş
 • Motor yağı ve yağ filtresi değişimi
 • El freni fonksiyon kontrolü
 • Hava filtresi ve yakıt filtresinin düzenli aralıklarla değişimi (değişim sıklığı modele göre farklılık göstermektedir.)
 • Mikro filtre (klima polen filtresi) kontrolü, gerekli ise değişimi
 • Tüm ikaz uyarılarının kontrolü
 • Servis uyarı göstergelerinin sıfırlanması
 • Düzenli yağ değişimi, motor parçalarınızın ömrünü uzatırken, filtrelerin değişimi ise yakıt tasarrufu sağlayacaktır.

Ön Fren Servisi
Normal Durum
Servis Gerekli
Servis Geçmiş
 • Fren balataları ve ikaz kablolarının kontrolü, gerekli ise değişimi
 • Fren disklerinin yüzey ve kalınlık kontrolü, gerekli ise değişimi
 • Servis uyarı göstergelerinin sıfırlanması
 • Frenlerin düzenli bakımı, yüksek performans ve güvenliğin sürekliliği için büyük önem taşımaktadır.

Arka Fren Servisi
Normal Durum
Servis Gerekli
Servis Geçmiş
 • Fren balataları ve ikaz kablolarının kontrolü, gerekli ise değişimi
 • Fren disklerinin yüzey ve kalınlık kontrolü, gerekli ise değişimi
 • Servis uyarı göstergelerinin sıfırlanması
 • Frenlerin düzenli bakımı, yüksek performans ve güvenliğin sürekliliği için büyük önem taşımaktadır.

Fren Hidroliği Servisi
Normal Durum
Servis Gerekli
Servis Geçmiş
 • Fren hidrolik yağının değişimi
 • Servis göstergesinin, atölye yönetmeliğine göre sıfırlanması
 • Fren hidrolik yağının düzenli değişimi, ABS sistemindeki parçaların aşınmasını önleyerek, fren performansının en yüksek seviyede kalmasını sağlar.

Araç Kontrol Servisi
Normal Durum
Servis Gerekli
Servis Geçmiş
 • Lastikler, yürüyen aksam ve amortisörler
 • Elektrik, aydınlatma sistemi, akü ve farlar
 • Fren sistemi ve tüm bağlantıları
 • Emniyet kemerleri ve mekanizmaları
 • Soğutma sıvısı seviye ve yoğunluğu
 • Direksiyon sistemi parçaları ve yağ haznesi
 • Dış yüzeyde olası korozyon ve hasarlar
 • Aracın yukarıdaki maddeleri kapsayan genel kontrollerinin yapılması.

Araç Muayenesi
Normal Durum
Servis Gerekli
Servis Geçmiş

  Periyodik araç muayenesi kapsamında gerekli bakım ve kontrollerin yapılması.

Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü
Normal Durum
Servis Gerekli
Servis Geçmiş

  Periyodik olarak egzoz gazı emisyon ölçümünün yapılması.

Arıza İkazları

Hava Yastığı Uyarısı.

Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Hava Yastığı Arızası.

Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Emniyet Kemeri İkazı.

Emniyet Kemerinizi Takınız.

Emniyet Kemeri İkazı.

Emniyet Kemerinizi Takınız.

Yanmayan Ampul Uyarısı

Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Akü Seviyesi Çok Düşük.

Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Akü Şarj Boş.

Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Soğutma Sıvısı Seviyesi Çok Düşük.

Soğutma Sıvısı İlave Ediniz veya Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Şanzıman Arızası.

Dikkatli Sürünüz ve En Kısa Sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Şanzıman Arızası.

Motoru Dikkatli Durdurunuz ve En Kısa Sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Park Sensörü Arızası.

Dikkatli Sürünüz ve En Kısa Sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Silecek Sıvısı Seviyesi Çok Düşük.

Silecek Sıvısı İlave Ediniz.

Motor Yağ Basıncı Hatası.

Motoru Dikkatli Durdurunuz ve en kısa sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Motor Problemi.

Dikkatli Sürünüz ve En Kısa Sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Motor Arızası.

Motoru Dikkatli Durdurunuz ve En Kısa Sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Isıtma Bujisi Arızası.

Dikkatli Sürünüz ve En Kısa Sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Lastik İkazı Devre Dışı.

Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Lastik İkazı.

Lastik Basınçlarınızı Kontrol Ediniz.

Aktif Direksiyon Devre Dışı.

Dikkatli Sürünüz ve En Kısa Sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Elektrikli Direksiyon Kilidi (ELV) Bloke.

Direksiyonu Çevirerek Direksiyon Kilidini Çözünüz.

Elektrikli Direksiyon Kilidi (ELV).

Motoru Dikkatli Durdurunuz ve En Kısa Sürede Yetkili Servisinizle İletişime Geçiniz.

Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.