MINI COUNTRYMAN. DAHA BÜYÜK VE HER ZAMANKİNDEN DAHA DAYANIKLI.

En geniş, en ferah ve maceraya en hazırlıklı MINI; beş kişi, eşyalar ve yolculuk boyunca edineceğiniz bagaj dolusu anı için çok geniş bir alan sunar. MINI Countryman, ALL4 4-çeker sistemine sahip güçlü MINI Twin Power Turbo motoru ile tüm yol koşullarında zahmetsiz ve güvenli sürüş sağlar.

Bir otomobilde aradığınız her şeyi bulabileceğiniz MINI Countryman şimdi 150.000 TL için 18 ay, %0,99 faiz oranı, 3. Yaş Borusan Oto Özel Garantisi ve 10.000 TL takas desteği avantajı ile Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

MINI Countryman hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Sizi Arayalım

MINI 5 KAPI İLE MAKSİMUM SÜRÜŞ KEYFİ VE BİREYSELLİK BİR ARADA.

Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren bu güvenilir MINI 5 Kapı, yolcular ve bagaj için daha fazla alan sunarak hem iç hem dış tasarımında daha fazla özelliğe sahip olmanıza olanak tanır. Üstelik MINI’nin ünlü çevik performansı ve yol tutuşunun keyfini çıkarmaya da devam edebilirsiniz.

MINI 5 Kapı'ya, Haziran ayına özel 100.000 TL için 12 ay, %0,99 faiz oranı, 7.500 TL takas desteği avantajı ve 3. Yaş Borusan Oto Özel Garantisi ile Borusan Oto Şubelerinde sahip olabilirsiniz.

MINI 5 Kapı hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Sizi Arayalım

MINI 3 KAPI. EFSANEVİ ORİJİNAL MODEL YENİDEN TASARLANDI.

Orijinal ikonik ve asi bir model olan efsanevi MINI 3 Kapı, dinamik silüeti ve eşsiz oval farları ile mükemmel bir etki oluşturuyor. Kompakt boyutları ise otomobili dar şehir sokakları için çevik hale getiriyor. Maksimum go-kart hissini yaşayacağınız bu model, bir dizi yenilikçi teknik özellik ve kullanışlı dokunuşla birlikte yeniden tasarlandı. 8,8 inç dokunmatik ekranı standart donanım haline gelen otomobilde, opsiyonel MINI Navigasyon mevcut.

MINI 3 Kapı, 100.000 TL için 12 ay, %0,99 faiz oranı, 3. Yaş Borusan Oto Özel Garantisi ve 7.500 TL takas desteği avantajı ile ile Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

MINI 3 Kapı hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Sizi Arayalım

NABZI HIZLANDIRAN HEYECAN DOLU PERFORMANS. MINI ELEKTRİK.

Tamamen elektrikli ilk MINI, vazgeçilmez go-kart hissini, ikonik tasarımı ve premium kaliteyi yerel emisyonsuz sürüşle bir araya getiriyor. Batarya konumu sayesinde denge ve yol tutuşunda muhteşem bir gelişme sağlanan, en yoğun ve en gelişmiş haliyle MINI, size bambaşka bir sürüş keyfi sunuyor.

Tamamen Elektrikli MINI Cooper SE, elektrikli otomobillere özel %0,99 faiz oranı avantajı ile Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

MINI Elektrik hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Sizi Arayalım

AYRICALIKLI VE GÜÇLÜ MINI CLUBMAN.

Olağanüstü donanımlı ve çok yönlü olan MINI Clubman, tasarım, güç ve şıklığın baştan çıkarıcı bir bileşimini sunuyor. Konforlu, dinamik olarak tasarlanmış beş koltuk, aydınlatılmış iç yüzeyler ve premium malzemelerle donatılan bu model kalite ve kullanışlılık düşünülerek tasarlandı.

Yaratıcı alan kullanımıyla hayatınızı kolaylaştıracak MINI Clubman, 100.000 TL için 12 ay, %0,99 faiz oranı, 3. Yaş Borusan Oto Özel Garantisi ve 7.500 TL takas desteği avantajı ile Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

MINI Clubman hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Sizi Arayalım

KARŞINIZDA ÖZGÜRLÜK, KEYİF VE TASARIM. MINI CABRIO.

Özgür ruhlu ve şık MINI Cabrio, tüm sürüş deneyimlerinden sıyrılan üstü açık ve saf sürüş heyecanını yaşatıyor. Üstün yol tutuş ve teknoloji seviyeleri sunan bir cabrio modelinin keyfini deneyimleyin. Dört kişilik konforlu oturma alanı ve üçü bir arada elektrikli tente sayesinde, bir sonraki açık hava macerasına her zaman hazırsınız.

Hayran kalacağınız stili, iyileştirilmiş yeni performansı, go-kart hissi ve maksimum eğlence için sizi Borusan Oto Şubelerine bekliyoruz.

MINI Cabrio hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni
Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?
(*) işareti olan alanlar zorunludur. **Kredi ve Takas Desteği kampanyaları, 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında ve MINI One Dizel Countryman, MINI Cooper Countryman ve MINI Cooper Countryman ALL4 otomobiller için ve kampanyalara katılan MINI Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kredi kampanyası, 2021 model yılı MINI One Dizel Countryman, MINI Cooper Countryman ve MINI Countryman ALL4 otomobiller için 150.000 TL kredi tutarı yönünden aylık 9305 TL taksitle 18 ay vadeli ve %0.99 faiz oranıyladır. Kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %1,25; yıllık ise %16,02 olarak Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmıştır. Kredi kampanyası, 2020 model yılı MINI Cooper Countryman ALL4 otomobiller için 150.000 TL kredi tutarı yönünden aylık 8333 TL taksitle 18 ay vadeli ve %0 faiz oranıyladır. Kredi maliyeti bireysel müşteriler için aylık %0,06; yıllık ise %0,67 olarak Borusan Otomotiv Premium işbirliğiyle ilgili finans kuruluşunca hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi kampanyaları kapsamındaki kredi kullanımları için bir kereye mahsus kredi kuruluşu tarafından tahsil edilecek olup, kredi ve finansman seçenekleri, ilgili kredi kuruluşu tarafından sağlanmaktadır.

Takas Desteği Kampanyası ise otomobilin ÖTV ve KDV öncesi vergi hariç fiyatı üzerinden 3531TL indirim olarak uygulanacaktır. Takas desteği kampanyası, kredi kampanyası ile birleştirilebilir.

Borusan Oto, kampanyayı her zaman değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Seçeneklerin çeşitliliği ve kombinasyonları diğer MINI modellerinden farklılık gösterebilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi için Borusan Oto Şubelerine başvurabilirsiniz.

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.