İŞİNİ TUTKUYLA YAPANLARI MINI TUTKUSUNA DAVET EDİYORUZ.

Tüm MINI modellerinde tıp doktorları, diş hekimleri, eczacılar, havayolu pilotları, avukatlar, hakimler, savcılar ve mimarlara özel avantajlar Borusan Oto Şubelerinde.

Formu doldurun. Sizi arayalım.

MINI COUNTRYMAN. DAHA BÜYÜK VE HER ZAMANKİNDEN DAHA DAYANIKLI.

En geniş, en ferah ve maceraya en hazırlıklı MINI; beş kişi, eşyalar ve yolculuk boyunca edineceğiniz bagaj dolusu anı için çok geniş bir alan sunar. MINI Countryman, ALL4 4-çeker sistemine sahip güçlü MINI Twin Power Turbo motoru ile tüm yol koşullarında zahmetsiz ve güvenli sürüş sağlar.

MINI Countryman hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Formu doldurun. Sizi arayalım.

MINI 5 KAPI İLE MAKSİMUM SÜRÜŞ KEYFİ VE BİREYSELLİK BİR ARADA.

Karakteristik MINI duruşunu daha fazla kapı, baş ve diz mesafesi ile bir araya getiren bu güvenilir MINI 5 Kapı, yolcular ve bagaj için daha fazla alan sunarak hem iç hem dış tasarımında daha fazla özelliğe sahip olmanıza olanak tanır. Üstelik MINI’nin ünlü çevik performansı ve yol tutuşunun keyfini çıkarmaya da devam edebilirsiniz.

MINI 5 Kapı hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Formu doldurun. Sizi Arayalım

MINI 3 KAPI. EFSANEVİ ORİJİNAL MODEL YENİDEN TASARLANDI.

Orijinal ikonik ve asi bir model olan efsanevi MINI 3 Kapı, dinamik silüeti ve eşsiz oval farları ile mükemmel bir etki oluşturuyor. Kompakt boyutları ise otomobili dar şehir sokakları için çevik hale getiriyor. Maksimum go-kart hissini yaşayacağınız bu model, bir dizi yenilikçi teknik özellik ve kullanışlı dokunuşla birlikte yeniden tasarlandı. 8,8 inç dokunmatik ekranı standart donanım haline gelen otomobilde, opsiyonel MINI Navigasyon mevcut.

MINI 3 Kapı hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Formu doldurun. Sizi Arayalım

NABZI HIZLANDIRAN HEYECAN DOLU PERFORMANS. MINI ELEKTRİK.

Tamamen elektrikli ilk MINI, vazgeçilmez go-kart hissini, ikonik tasarımı ve premium kaliteyi yerel emisyonsuz sürüşle bir araya getiriyor. Batarya konumu sayesinde denge ve yol tutuşunda muhteşem bir gelişme sağlanan, en yoğun ve en gelişmiş haliyle MINI, size bambaşka bir sürüş keyfi sunuyor.

MINI Elektrik hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Formu doldurun. Sizi Arayalım

AYRICALIKLI VE GÜÇLÜ MINI CLUBMAN.

Olağanüstü donanımlı ve çok yönlü olan MINI Clubman, tasarım, güç ve şıklığın baştan çıkarıcı bir bileşimini sunuyor. Konforlu, dinamik olarak tasarlanmış beş koltuk, aydınlatılmış iç yüzeyler ve premium malzemelerle donatılan bu model kalite ve kullanışlılık düşünülerek tasarlandı.

MINI Clubman hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Formu doldurun. Sizi Arayalım

KARŞINIZDA ÖZGÜRLÜK, KEYİF VE TASARIM. MINI CABRIO.

Özgür ruhlu ve şık MINI Cabrio, tüm sürüş deneyimlerinden sıyrılan üstü açık ve saf sürüş heyecanını yaşatıyor. Üstün yol tutuş ve teknoloji seviyeleri sunan bir cabrio modelinin keyfini deneyimleyin. Dört kişilik konforlu oturma alanı ve üçü bir arada elektrikli tente sayesinde, bir sonraki açık hava macerasına her zaman hazırsınız.

Hayran kalacağınız stili, iyileştirilmiş yeni performansı, go-kart hissi ve maksimum eğlence için sizi Borusan Oto Şubelerine bekliyoruz.

MINI Cabrio hakkında detaylı bilgi almak ve tekliflerimizden faydalanmak için formumuzu doldurun biz sizi arayalım.

Formu doldurun. Sizi Arayalım
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.