Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Halit Yerebakan Borusan Oto’da geçirdiği bir günü paylaşıyor. Aldığımız koruyucu sağlık önlemlerini yerinde inceliyor ve bir doktor gözüyle hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız açısından yorumluyor.

Serüvenin yeni bölümlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Aldığımız tüm önlemlerin detaylarına ayrıca buradan erişebilirsiniz.

BÖLÜM 1

Doç. Dr. Halit Yerebakan bu bölümde şubelerimize girişte aldığımız önlemleri anlatıyor.

BÖLÜM 2

Doç. Dr. Halit Yerebakan bu bölümde, şubelerimizde servise araç kabul yaparken hem müşterilerimiz hem çalışanlarımız için aldığımız önlemleri anlatıyor.

BÖLÜM 3

Doç. Dr. Halit Yerebakan bu bölümde, showroomlarımızda müşterilerimiz ve çalışanlarımız için aldığımız önlemleri anlatıyor.

BÖLÜM 4

Doç. Dr. Halit Yerebakan bu bölümde, test sürüşü için aldığımız önlemleri Hijyenik Test Sürüşü programımızı deneyimleyerek anlatıyor.

BÖLÜM 5

Doç. Dr. Halit Yerebakan bu bölümde, aldığımız önlemlerin takipçisi Covid-19 Savaşçıları ile tanışıyor ve deneyimlerini paylaşıyor.

BÖLÜM 6

Doç. Dr. Halit Yerebakan bu bölümde, şubelerimizde vakit geçirilen tüm alanlar için aldığımız yüksek hijyen ve güvenlik şartlarını anlatarak, deneyimlerini paylaşıyor.

BÖLÜM 7

Doç. Dr. Halit Yerebakan'ın aldığımız koruyucu önlemleri bir doktor gözüyle değerlendirdiği serüvenin son bölümünü sizlerle paylaşıyoruz.

Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.