Kullanılmış bir otomobil satın alırken ya da satarken ihtiyaç duyduğunuz detaylı ekspertiz hizmeti şimdi Borusan Oto Şubelerinde*.

Otomobilinizi kolayca satmak veya güvenle yeni bir kullanılmış otomobil satın almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

*Detaylı ekspertiz hizmeti, BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover marka araçlar için Borusan Oto Avcılar, Borusan Oto İstinye, Borusan Oto Esenboğa Şubelerinde sunulmaktadır.

Borusan Oto Ekspertiz Hizmeti ile Güvenle Yola Çıkın

Hayata konfor katan otomobiller, günlük yaşamda oldukça önemli bir rol oynar. Hâl böyle olunca aracınızı kullanırken gösterdiğiniz özeni aynı şekilde bakım aşamasında da sürdürmenizde fayda vardır. Düzenli araç bakımı, güvenli bir sürüş deneyiminin anahtardır. Borusan Oto, araç sahiplerinin konforu ve güvenliği için otomobillerinin bakımını ve onarımını uzman bir vizyon ile gerçekleştirir. 


Otomobil alım-satım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Aracın temizliğinden emin olmak, hasarlı olup olmadığını tam anlamıyla öğrenmek ve kusurlarının neler olduğunu tespit etmek ise bu konular arasında en önemlileridir. Oto ekspertiz işlemleri sayesinde tüm bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 


Oto ekspertiz hizmetleri; otomobillerin tüm detaylı kontrollerinin yapılması, arızaların tespit edilmesi ve gerekli tamirlerin gerçekleştirilmesi ile ilerleyen ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Bu sayede araçla ilgili karar verirken daha güvenli ve bilinçli adımlar atabilirsiniz. Unutmayın, Borusan Oto ekspertiz hizmeti ile araç alım-satım işlemlerinde tam güvence altındasınız.

Oto Ekspertiz Neden Önemlidir?

Oto ekspertiz, kullanılmış bir aracın durumu, özellikleri ve geçmişi hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde yeni bir otomobil almayı planlayan alıcılar, araçlar hakkında bilgi edinebilir. Böylelikle iyi bir karar verme süreci için gerekli olan veriler elde edilmiş olur. 


Oto ekspertizin önemini gösteren bir diğer unsur, işlemin otomobil sahiplerine araçlarının değerini öğrenmelerinde yardımcı olmasıdır. Bu sayede araç için doğru bir satış fiyatının belirlenmesi olanaklı hâle gelir. İkinci el araç alım-satım işlemlerinde oto ekspertiz raporundan aracın yaşını, geçmişini, motor ve mekanik aksamların durumunu ve mevcut hasarlarını incelemek mümkündür.  

Oto Ekspertiz Ne Zaman Yapılmalı?

Oto ekspertiz, genellikle otomobil alım-satım işlemleri öncesinde yapılır. Elbette aracın güvenliğini ve performans ölçümünü yapmak adına periyodik olarak da gerçekleştirilebilir. Araç alım-satımı öncesinde yapılacak bir oto ekspertiz, alıcı ile satıcının işlerini kolaylaştırarak otomobilin gerçek değerini belirlemelerine yardımcı olur. Ayrıca periyodik olarak yapılan ekspertiz işlemleri sayesinde aracın mevcut durumu gözlemlenerek olası sorunların önüne geçilebilir. Özetle bir otomobilin sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanılması için oto ekspertiz işleminin düzenli aralıklarla yapılması büyük önem taşır. 

Borusan Oto Ekspertiz Hizmeti Neleri Kapsar?

Borusan ekspertiz hizmeti kapsamında otomobillerin tüm detaylı kontrolleri sağlanır. Süreç boyunca yapılan işlemler ile aracınızla güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanız için gerekli önlemlerin alınması hedeflenir. Oto ekspertiz hizmeti kapsamında otomobilin motor, şanzıman, fren, süspansiyon, direksiyon, elektrik, mekanik ve gövde kontrolleri yapılır. 


Size en yakın Borusan Oto şubesini ziyaret ederek otomobilinizin kilometresini, hasar ve boya durumunu, değiştirilen parçalarını ve tüm mekanik detaylarını öğrenebilirsiniz. Bu aşamada araç sahiplerine otomobillerinin mevcut durumunu ve geçmişini içeren şeffaf bir oto ekspertiz raporu sunulur. Böylece müşterilerin otomobillerinin gerçek değerini öğrenerek daha bilinçli kararlar vermeleri mümkün olur. 

Borusan Oto Ekspertiz Hizmeti ile Otomobil Alım-Satım İşlemlerinde Tam Güvence

Borusan Oto’nun müşterilerine sunduğu profesyonel oto ekspertiz hizmetinden yararlanarak tam güvence ile otomobil alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan detaylı incelemeler ve testler ile otomobilinize ait her bir detay titizlikle kontrol edilir, aracınızın mevcut durumu hakkında ayrıntılı bir rapor hazırlanır. Böylece otomobilinizin gerçek değeri hakkında net bir fikir sahibi olabilir ve olası sorunları önceden tespit ederek ileriye dönük maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz. 


Otomobilinizi kolayca satmayı veya güvenle ikinci el bir araç almayı planlıyorsanız tek yapmanız gerek Borusan Oto servis randevu formunu doldurmaktır. İşlemi tamamladıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilerek oto ekspertiz sürecinin bir sonraki adımı planlanır. Siz de hiç vakit kaybetmeden güvenli ve sağlam bir otomobil alım-satım işlemi gerçekleştirmek isterseniz Borusan Oto şubelerinden hemen randevu alabilirsiniz. 

Paket Seçenekleri

Premium

  • Boyanan veya değişen parça kontrolü
  • Boya mikron kalınlık kontrolü
  • Mekanik kontroller
  • İç Kondisyon Ekspertiz
  • Dış Kondisyon Ekspertiz
  • Diyagnoz ve Arıza Kayıtları Kontrolü
  • Fren, Süspansiyon ve yanal kayma Testi
  • Dyno Motor Performans Test (4x4 Hariçtir)
  • Servis Geçmişi Sorgulama
  • Tramer Sorgulama

Ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için şimdi aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni
Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?
Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?
Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?
(*) işareti olan alanlar zorunludur.
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.