Kış Fırsatı, Çok Yakıştı.

Tüm yolculuklarınıza güvenle çıkabilmeniz için şimdi 18’’ jant ve üzeri 4 adet Pirelli kış lastiği alımına, 250 TL Shell akaryakıt kartı ve 6 aylık Tyrelife Lastik Garantisi hediye. Siz de kış lastikleriyle zorlu mevsim şartlarını kolayca aşın.

Detaylı Bilgi

BMW – MINI Kış Jant Lastik Setleri.

Kışa meydan okuyan üstün performans, sürüş keyfinizle buluşuyor. BMW – MINI Kış Jant Lastik Setleri 1 Ekim 2021 - 28 Şubat 2022 tarihleri arasında %50’ye varan indirimlerle Borusan Oto Şubelerinde sizi bekliyor.

Detaylı Bilgi

Zamana Karşı Yarış.
Pit-stop.

Otomobilinizin bakım işlemlerine zaman kaybetmeden başlar, işlemlerinizi 3 saatte uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirerek size teslim ederiz.**

Detaylı Bilgi

Tehlikelere Karşı Alarmda.

BMW alarm sistemiyle her şey yolunda.

Detaylı Bilgi

Optimum Bakım, Maksimum Kazanç.

Borusan Oto'da Optimum Bakım Dönemi.

Detaylı Bilgi

Kullanılmış BMW Otomobillere Ücretsiz Kontrol Hizmeti Borusan Oto'da.

Son 6 ay içinde satın aldığınız kullanılmış BMW’nizle istediğiniz Borusan Oto Şubesine gelebilir, otomobilinizin kontrollerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Önce Borusan Oto’ya Sonra Tatile.

Borusan Oto’dan kontrol ve dezenfeksiyon hizmeti.

Detaylı Bilgi

Yüksek Performans Yüksek Hijyen.

Geleneksel temizlik yöntemlerinden çok daha etkili uygulamalar Borusan Oto'da.

Detaylı Bilgi

Küçük Hasarlar İçin Büyük Hizmet.

Otomobilinizin gövdesinde oluşan göçüklerin boyasız onarımını, jantlardaki kozmetik hasarların onarımını ya da otomobilinizin gövdesinde ihtiyaç olan bölgesel boyama işlemlerini kolayca yaptırabileceğiniz kozmetik hasar onarım hizmeti Borusan Oto Şubelerinde.

Detaylı Bilgi
Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar

Yakında Sizlerle

Hizmet verdiğimiz tüm markalarımızın butik ve aksesuar ürünlerini inceleyip satın alabileceğiniz Borusan Oto Online Butik ve Aksesuar platformumuz çok yakında sizlerle!

Borusan Oto E-Bülteni

Borusan Oto’dan ve temsil ettiğimiz markalardan en son gelişmeleri, heyecan verici yenilikleri ve özel fırsatları paylaştığımız aylık Borusan Oto E-bülten’ini keyifle okumak için formu doldurarak üye olabilirsiniz.


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.